رئیس سازمان خصوصی‌سازی استعفا کرد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رئیس سازمان خصوصی‌سازی استعفا کرد

  • پنجشنبه 13 دی 1397 10:51
  • شناسه 36441
رئیس سازمان خصوصی‌سازی استعفا کرد

رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: در تجمعاتی که انجام می شود، می گویند که بنده از سازمان خصوصی سازی استعفا بدهم. والله بنده استعفا داده ام، به صورت کتبی هم این کار را کرده‌ام.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از سازمان خصوصی سازی، پوری حسینی در گفتگو با رادیو سراسری در خصوص اظهارات علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس در خصوص این که پیش شرط رای اعتماد نمایندگان به فرهاد دژپسند به عنوان وزیر امور اقتصاد و دارایی در صحن علنی مجلس تغییر رئیس سازمان خصوصی سازی بوده است، گفت: این که نمایندگان مجلس در رای اعتماد به وزیر اقتصاد تعهدی از وزیر گرفته اند یا خیر اطلاعی ندارم؛ اما تا به امروز آقای دژپسند قبول نکرده‌اند تا بنده در سازمان خصوصی سازی نباشم.

رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص خریداری مجتمع گوشت اردبیل هم اظهار داشت: این شرکت از شرکتهای زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری  بانک ملی بوده و ارتباطی با سازمان خصوصی سازی نداشته و سال ۸۴ توسط شرکت سرمایه گذاری بانک ملی  یک نوبت مزایده برای این شرکت برگزار شد و هیچ کس در آن شرکت نکرده بود. نوبت دوم هم که اسفند ماه سال ۸۴ بود در آن زمان بنده در سازمان خصوصی سازی نبودم. بنابراین در این مزایده شرکت کردیم و برنده شدیم.

پوری حسینی افزود: فروش این شرکت به صورت مزایده بوده و شرایط یکسان برای همه مهیا بوده است و هر کسی دیگری هم می توانست در آن حضور داشته باشد. ضمن این که ثمن این معامله را نیز تا به آخر پرداخت کرده ایم.

وی اضافه کرد: شرکت مجتمع گوشت اردبیل تا به امروز یک ریال بدهی به کارگران خود ندارد، یک ریال بدهی مالیاتی ندارد، یک ریال بدهی به تامین اجتماعی ندارد و همه کارگران این شرکت تا به امروز حقوق خود را گرفته اند.

پوری حسینی گفت: افتخار می کنم بگویم رئیس هیات مدیره این شرکت بوده ام. افتخار می کنم که بگویم مدیرعامل این شرکت بوده‌ام.

رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: در تجمعاتی که انجام می شود، می گویند که بنده از سازمان خصوصی سازی استعفا بدهم. والله بنده استعفا داده ام، به صورت کتبی هم این کار را کرده ام.

پوری حسینی تاکید کرد: علیه آقای بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس و یکی از خبرگزاری ها شکایت کیفری خواهم کرد. این جرم قابل گذشت نیست برای این اتهاماتی که آقایان می‌زنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: این که کسی به قانون خصوصی سازی معترض باشد، اشکالی ندارد اما بنده قانون اصل ۴۴ را با جدیت، سلامت و دقت اجرا کرده ام و ذره ای هم تخلف در زندگی بنده نیست.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسئولین »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها