بهره برداری 16 پروژه بازآفرینی در حاشیه شهر مشهد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بهره برداری 16 پروژه بازآفرینی در حاشیه شهر مشهد

 • پنجشنبه 19 مهر 1397 11:24
 • شناسه 34085
بهره برداری 16 پروژه بازآفرینی در حاشیه شهر مشهد

16 پروژه بازآفرینی امروز در مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولان در سکونتگاه های غیر رسمی مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در حاشیه این مراسم گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها بیش از 261 میلیارد ریال هزینه شده است. 

محمدرضا اخوان عبداللهیان افزود: این پروژه ها شامل سه طرح آموزشی و فرهنگی به مساحت 2 هزار و 195 مترمربع با هزینه 17 میلیارد و 632 میلیون ریال، یک طرح ورزشی به مساحت یک هزار و 620 مترمربع با هزینه 15 میلیارد و 500 میلیون ریال و یک طرح بهداشتی، درمانی به مساحت 915 متر مربع با هزینه 10 میلیارد ریال است. 
وی اظهار داشت: دیگر پروژه ها نیز شامل زیبا سازی بوستان به مساحت چهار هزار و 300 متر مربع با هزینه سه میلیارد و 375 میلیون ریال، اجرای شبکه فاضلاب به حجم 15 و 6 دهم کیلومتر با هزینه 36 میلیارد و 880 میلیون ریال، 2 پروژه بهسازی و بهبود معابر به طول هشت کیلومتر با هزینه 28 میلیارد و 24 میلیون ریال و هفت طرح تأمین برق و روشنایی و تقویت شبکه با 2 هزار و 300 چراغ روشنایی و هزینه 149 میلیارد و 934 میلیون ریال می باشد. 
وی گفت: مرکز جامع سلامت شماره سه شهید رجایی از جمله پروژه های مزبور است که در زمینی به مساحت 507 متر مربع با هزینه 10 میلیارد ریال ساخته شده که با بهره برداری از آن برای 15 نفر شغل ایجاد شده است. 
اخوان عبداللهیان افزود: سالن ورزشی امام هادی (ع) نیز با هدف بهبود فضای ورزشی در حاشیه شهر مشهد در زمینی به مساحت یک هزار و 620مترمربع با هزینه 15 میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته شده که با بهره برداری از آن برای 20 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است. 
وی اظهار داشت: در این راستا مدرسه 9 کلاسه ابرار نیز در زمینی به مساحت هزار و 934 مترمربع با هزینه 15 میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها