3500 واحد مسکونی خیرساز در دهه فجر امسال تحویل می شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

3500 واحد مسکونی خیرساز در دهه فجر امسال تحویل می شود

 • چهارشنبه 19 دی 1397 14:40
 • شناسه 36636
3500 واحد مسکونی خیرساز در دهه فجر امسال تحویل می شود

مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران گفت : 3 هزار و 500 واحد مسکونی خیرساز در سطح کشور تکمیل شده که در دهه فجر امسال تحویل متقاضیان دارای شرایط خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا : به نقل از ایرنا،  مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران  روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شهرکرد افزود : تاکنون با همت این مجمع نیکوکار بیش از 30 هزار واحد مسکونی احداث، تکمیل و تحویل متقاضیان دارای شرایط شده است.
وی، از اجرای ساخت 5 هزار واحد مسکونی توسط خیرین مسکن ساز خبر داد و گفت : امید است با همت خیرین تا پایان سال آینده این تعداد واحد در حال احداث تکمیل و تحویل شود.
مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز، از احداث و تحویل 10 هزار واحد مسکونی به خانواده های دو معلول جسمی در چند سال اخیر خبر داد.
وی ادامه داد: تامین بخشی دیگر از مسکن نیازمندان و خانوارهای دارای دو عضو معلول که اکنون 50 درصد پیشرفت داشته است، از آرمان های اصلی انقلاب و حساب 100 امام راحل است که با مدیریت جهادی، عزم ملی و اراده جدی در حال انجام است.
به گفته وی، طرح احداث مسکن ویژه خانوارهای دارای دو معلولیتی با مشارکت بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و انجمن خیرین مسکن‌ساز اجرا می شود و تسهیلات ویژه کم بهره و تسهیلات بلاعوض در این طرح دیده شده است.
مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز، خواستار مشارکت بیشتر دولت با خیرین در تامین زمین مناسب برای تداوم احداث واحدهای مسکونی خیرساز شد. 
سلگی گفت: معافیت خیرین برای تامین هزینه های انشعابات آب و برق و گاز و خدمات زیربنایی در برنامه ششم توسعه به تصویب رسیده و در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی بیشتر موضوع است.
 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها