بهره‌برداری ازاسکله ۵۰ هزارتنی جزیره نگین بوشهر باحضور رئیس‌جمهور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بهره‌برداری ازاسکله ۵۰ هزارتنی جزیره نگین بوشهر باحضور رئیس‌جمهور

 • یکشنبه 26 اسفند 1397 09:59
 • شناسه 37936
بهره‌برداری ازاسکله ۵۰ هزارتنی جزیره نگین بوشهر باحضور رئیس‌جمهور

اسکله ۵۰ هزار تنی کانتینری جزیره نگین بندر بوشهر ظهر امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و با دستور رئیس‌جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ،  اسکله ۵۰ هزار تنی کانتینری مجتمع بندری نگین واقع در جزیره نگین بندر بوشهر ظهر امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و به دستور رئیس‌جمهور که در عسلویه حضور دارد، از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

به گفته سیاوش ارجمندزاده، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، همزمان با سفر هیئت دولت به این استان، از چهار پروژه بندری بهره‌برداری خواهد شد که مهم‌ترین آن افتتاح اسکله کانتینری نگین با سرمایه‌گذاری ۹۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی خواهد بود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، دیگر پروژه‌های بندری این استان که در سفر امروز هیئت دولت و وزیر راه و شهرسازی به بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد را لایروبی پای اسکله مجتمع نگین به حجم یک میلیون مترمکعب و عمق ۱۲.۵ متر اعلام کرد و افزود: این پروژه با اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی از سوی سازمان بنادر اجرا می‌شود.

وی پروژه ساخت جاده دسترسی جزیره نگین به طول ۹.۵ کیلومتر و پل ۱۷۶ متری اتصال این جزیره به بندر بوشهر را که با هزینه ۶۳ میلیارد تومانی سازمان بنادر و دریانوردی ساخته می‌شود، از دیگر پروژه‌های مهم اداره کل بنادر این استان عنوان و اظهار کرد: قرار است در این سفر پروژه لایروبی کانال‌های داخلی و خارجی بندر بوشهر به طول ۱۷۴ کیلومتر و عمق ۱۰.۸ متر با حجم ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار مترمکعب با اعتبار ۱۹۰ میلیارد تومانی سازمان بنادر نیز آغاز شود.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها