خطر سیلاب تهران را تهدید نمی‌کند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

خطر سیلاب تهران را تهدید نمی‌کند

 • سه شنبه 06 فروردین 1398 18:48
 • شناسه 37979
خطر سیلاب تهران را تهدید نمی‌کند

وظیفه گفت: با توجه به بارش برف در ارتفاعات، خطر سیلاب تهران را تهدید نمی‌کند و تنها ممکن است بارش‌های شدید منجر به بالا آمدن آب رودخانه‌ها شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ،احد وظیفه، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه سامانه بارشی در تهران همچنان فعال است، اظهار کرد: هم اکنون سامانه بارشی در استان‌های تهران، البرز و قزوین در حال باریدن است و ظرف چند ساعت آینده بارش‌ها شدت می‌گیرد.

وی افزود: از اواخر غروب با افزایش فعالیت‌های بارشی، میزان روان آب جوی‌ها و کانال‌های آب بالا زیاد می‌شود، از این رو در جنوب شرق در صورت انسداد مسیر‌ها احتمال آب گرفتگی وجود دارد.

وظیفه از وقوع سیل در برخی نقاط کشور خبر داد و گفت: امروز در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، مناطق کوهستانی خوزستان و فارس به سبب شدت بارش‌ها احتمال خطر سیلاب وجود دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه فردا سامانه بارشی از نیمه غربی کشور خارج می‌شود، بیان کرد: سامانه بارشی تا فردا ظهر تنها نیمه شرقی را در بر دارد و و از اواخر فردا سامانه به طور کلی از کشور خارج می‌شود.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها