مهلت یک ماهه برای شناسایی بافت‌های ناکارآمد شهری شمیرانات | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مهلت یک ماهه برای شناسایی بافت‌های ناکارآمد شهری شمیرانات

 • چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:37
 • شناسه 38231
مهلت یک ماهه برای شناسایی بافت‌های ناکارآمد شهری شمیرانات

رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از تعیین مهلت زمانی یک ماهه برای شناسایی محدوده‌ها و محلات بافت‌های ناکارآمد شهری لواسانات، اوشون فشم و شمشک خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران؛ ​ محمدجواد فلاح با اعلام این خبر گفت: در نخستین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان شمیرانات در سال جدید و سومین جلسه این ستاد تاکنون مقرر شد، در کوتاهترین زمان ممکن، ستاد بازآفرینی شمیرانات برنامه اقدام و عمل مشترک را ارائه کند.
وی افزود: همچنین شهرداری‌های اوشون فشم، لواسانات و شمشک موظف شدند، همه برنامه‌های بازآفرینی را تحت لوای برنامه اقدام و عمل مشترک ارایه کنند و سایر دستگاه‌های مرتبط نیز مطابق با این مسیر حرکت کنند.
رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت:: متاسفانه تاکنون شهر‌های فوق الذکر مطالعات بافت نداشته اند که باید ظرف یکماه آینده با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران این موضوع محقق شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها