نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در کیش گشایش یافت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در کیش گشایش یافت

  • چهارشنبه 08 آبان 1398 22:30
  • شناسه 40051
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در کیش گشایش یافت

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان عصر امروز چهارشنبه با حضور ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاه بین المللی کیش گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا در این نمایشگاه که به مدت ۴ روز برپا خواهد بود، ۱۰۵ شرکت داخلی و ۵ نماینده شرکت‌های خارجی آخرین دستاوردها و توانمندی های خود را در حوزه ماشین‌ آلات و تجهیزات عمرانی، فناوری و خدمات در زمینه عمران و ساختمان، انواع مصالح ساختمانی به نمایش گذاشته‌اند. 

کمک به توسعه و رونق صنعت عمران، ساختمان، گردشگری در منطقه آزاد تجاری کیش، توجه به جایگاه ویژه این منطقه در صادرات کالا و خدمات و توسعه زیر ساخت های عمرانی از اهداف این نمایشگاه عنوان شده است.
برگزاری این نمایشگاه به عنوان یک رخداد مهم اقتصادی کشور، فرصتی مغتنم برای سرمایه گذاری و توسعه فضای کسب و کار و توسعه بازارهای مالی و پولی کیش ارزیابی شده است. 

مراسم گشایش این نمایشگاه با حضور جمعی از اعضای کمیسون‌های اقتصادی، برنامه بودجه مجلس، اتاق تعاون و مدیران اقتصادی و عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد. 

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در کیش گشایش یافت
صنعت ساختمان یکی از صنایع مهم کشور است که بیش از ۸۰ صنعت، وابستگی کامل به آن دارد.

برگزاری تور بازدید از پروژه‌­های در حال ساخت در جزیره کیش توسط اتاق تعاون ایران از جمله برنامه‌های جنبی این نمایشگاه ه است و قالب این تور، از پروژه ­های عمرانی و در حال ساخت جزیره کیش بازدید و شرایط سرمایه گذاری و همکاری با پروژ­ه ­های مذکور را مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها