پیشرفت پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن متناسب با همکاری مردم است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

پیشرفت پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن متناسب با همکاری مردم است

 • چهارشنبه 05 آذر 1399 12:22
 • شناسه 47568
پیشرفت پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن متناسب با همکاری مردم است

مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران گفت: طبق دستور وزیر راه، متقاضیان مسکن ملی باید تا پایان آذر تعیین تکلیف شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا از باشگاه خبرنگاران جوان، خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه طبق دستور وزیر راه‌وشهرسازی تعیین تکلیف متقاضیانی که پیامک برای آنها ارسال شده است، باید تا ۳۰ آذر ماه به اتمام برسد، افزود: تاکنون بیش از ۳۹ هزار نفر متقاضی اقدام ملی مسکن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و بنیاد مسکن استان ثبت نام کرده‌اند.

متقاضیان مسکن ملی آورده خود را پرداخت نکنند، حذف می‌شوند

مدیر کل راه‌وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه از تمام متقاضیان تقاضا داریم، متعاقب پیامک‌های ارسالی توسط وزارت راه و شهرسازی و بخشنامه‌های مصوب، برای جلوگیری از حذف در سامانه اقدام ملی تا قبل از ۳۰ آذرماه نسبت به واریز وجه اقدام کنند چرا که در غیر این صورت مشمول حذف خواهند شد، تصریح کرد: برداشت وجه از حساب متقاضیانی که واریز وجه را انجام داده‌اند مطابق بخشنامه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تایید و مجوز بانک مسکن خواهد بود.

این مقام مسئول افزود:‌ نکته مهم این است که طرح اقدام ملی مسکن یک طرح همه جانبه و با اتکا به آورده دولت و متقاضیان است و در صورت عدم واریز وجه توسط متقاضیان سرعت پروژه مطابق با برنامه‌های زمان بندی شده پیش نخواهد رفت.

او با اشاره به اینکه  طرح اقدام ملی مسکن یکی از بزرگترین پروژه‌های مسکنی کشور به شمار می‌رود که با همکاری خود متقاضیان و پرداخت به موقع آورده‌های آنها به اتمام می‌رسد، افزود:  پیشرفت پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن  متناسب با  همکاری مردم، سازندگان و پیمانکاران است  بنابراین از متقاضیان درخواست می‌شود هرچه سریعتر نسبت به تکمیل آورده خود اقدام کنند.

محبت خواه ادامه داد: ۴ هزار و ۶۹۵ نفر حائز شرایط اولیه بوده‌اند که از این میزان ۲ هزار و ۲۸۰ نفر تایید نهایی شده‌اند و یک هزار و ۳۲۷ نفر واریز وجه داشته‌اند.

مدیر کل راه‌وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه شروع و پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن در گرو واریز وجه توسط ثبت نام کنندگان است، بیان کرد: بخشی از اجرای پروژه طرح اقدام ملی مسکن تامین زمین و ارائه تسهیلات است که نقش بسیار موثری در پیشبرد پروژه دارد که اجرای آن بر عهده وزارت راه است و بخشی از اتمام پروژه هم در گرو واریز وجه توسط متقاضیان است.

محبت خواه در پایان تاکید کرد: فرآیند برداشت از آورده متقاضیان مطابق بخشنامه وزارت راه‌وشهرسازی با تایید درخواست و صدور مجوز پرداخت از طریق بانک مسکن برای متقاضیان اقدام ملی خواهد بود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • شرکت وانان گاز

  پیشران

  شرکت وانان گاز (43)

  شركت وانان گاز درسال 1384توسط مهندس حسین مهبدی تأسيس گرديد . بنيانگذاران شركت با درك نياز بازارِ انرژي به كاهش مصرف سوخت لوازم خانگي ، وجلوگيري از هدر رفتن قريب به يك سوم از كل انرژي كشور در فرآيند مصرف انرژی ، اقدام به سرمايه گذاري در بخش تحقيقات درتوليد محصولات صنايع گاز سوز نمودند.

 • شرکت نامداران صنعت پیکسار

  پیشران

  شرکت نامداران صنعت پیکسار (26)

  شرکت نامداران صنعت تولید کننده متنوع لوازم خانگی با نام تجاری " پیکسار" از تولید انواع اجاق گاز های مبله شامل اجاق های فردار- اجاق گاز رومیزی - تولید انواع هود آشپزخانه شامل هود مورب ،هود شومینه و هود مخفی با ظرفییت سالانه ی بالغ بر 30 هزار عدد کالا در حال تلاش برای جلب بیشتر رضایت مشتریان داخلی و خارجی است.

 • تیزر شرکت وانان گاز

  پیشران

  تیزر شرکت وانان گاز (43)

  شركت وانان گاز درسال 1384توسط مهندس حسین مهبدی تأسيس گرديد . بنيانگذاران شركت با درك نياز بازارِ انرژي به كاهش مصرف سوخت لوازم خانگي ، وجلوگيري از هدر رفتن قريب به يك سوم از كل انرژي كشور در فرآيند مصرف انرژی ، اقدام به سرمايه گذاري در بخش تحقيقات درتوليد محصولات صنايع گاز سوز نمودند.

 • تیزر شرکت نامداران صنعت پیکسار

  پیشران

  تیزر شرکت نامداران صنعت پیکسار (26)

  شرکت نامداران صنعت تولید کننده متنوع لوازم خانگی با نام تجاری " پیکسار" از تولید انواع اجاق گاز های مبله شامل اجاق های فردار- اجاق گاز رومیزی - تولید انواع هود آشپزخانه شامل هود مورب ،هود شومینه و هود مخفی

 • شرکت تولیدی آرایشی – بهداشتی ماهر آرا

  پیشران

  شرکت تولیدی آرایشی – بهداشتی ماهر آرا (25)

  شرکت تولیدی آرایشی – بهداشتی ماهر آرا سام تولید کننده محصولات با نشان های تجاری والانسی / روت / پنتی و اینجو در ایران ، دراستان البرز مشغول فعالیت است . این شرکت افتخار دارد محصولاتی تولید می کند که ضامن سلامت ، زیبایی وشادابی پوست هموطنان عزیز است . شرکت ماهرآرا، بدلیل استفاده از عالی ترین سطح و درجه دانش فنی وبهرمندی از تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا ، محصولات خود را با ضمانت و اطمینان کامل/ تولید و ارائه کرده و در ادامه هم با کادر مجرب اداری ، حمایت و خدمات پس از فروش را به مشتریان عزیز ارایه میدهد .

آخرین خبرها