کارشکنی برخی از نهاد‌ها و شهرداری‌ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کارشکنی برخی از نهاد‌ها و شهرداری‌ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن

  • جمعه 27 فروردین 1400 16:11
  • شناسه 62275
کارشکنی برخی از نهاد‌ها و شهرداری‌ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن

اسلامی گفت: پروژه ۸۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن واوان به دلیل برداشت متفاوت پیمانکار از قرارداد و موانعی از سوی برخی نهاد‌ها متوقف شده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ،از کارشکنی برخی از نهاد‌ها و شهرداری‌ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور خبر داد و اظهار کرد: این‌گونه پروژه‌های متوقف مانده در سطح کشور کم هستند.

اسلامی با اشاره به توقف چند ماهه پروژه اقدام ملی مسکن واوان واقع در شهرستان اسلام‌شهر اظهار کرد: در یک سری از شهر‌های کشور، به خاطر شرایطی که شهرداری‌ها و سایر نهاد‌هایی که مرتبط بودند پیش آوردند، پروژه‌های مسکن در مراحلی متوقف شدند.

وی گفت: امروز در نقطه‌ای قرار گرفته‌ایم که دیگر گفتن این موضوعات سودی ندارد.

اسلامی با یادآوری شعار سال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» و ضرورت عمل به آن تصریح کرد: امیدواریم از این به بعد دیگر کسی مزاحمتی برای این‌گونه پروژه‌ها ایجاد نکند و ساخت و تکمیل طرح‌ها ادامه پیدا کنند.

گفتنی است پروژه ۸۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن واوان که به دلیل برداشت متفاوت پیمانکار از قرارداد و موانعی که از سوی برخی نهاد‌ها ایجاد و متوقف شده بود، با دستور وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی آن مانع زدایی شد و به نقل از مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران، این پروژه در سه شیفت فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «مسکن و شهرسازی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها