استان‌ها بر اساس محصولات گردشگری به حوزه‌های تخصصی تبدیل می‌شوند

 • سه شنبه 12 دی 1396 17:24
 • شناسه 13546
استان‌ها بر اساس محصولات گردشگری به حوزه‌های تخصصی تبدیل می‌شوند

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه استان‌ها بر اساس محصولات گردشگری به حوزه‌های تخصصی تبدیل می‌شوند، گفت، همه ظرفیت‌های گردشگری ما در استان‌هاست و باید از آن‌ها به‌طور کامل استفاده شود.

به گزارش شبکه ایران کالا ، محمد محب‌خدایی در دومین نشست هماهنگی یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته که با حضور معاونان گردشگری ۳۱ استان در سالن خلیج فارس این معاونت برگزار شد، افزود، براساس برنامه راهبردی گردشگری هر استان باید حداکثر ۲ تا ۳ حوزه را برای فعالیت تخصصی حوزه گردشگری اعلام کنند.

به گفته وی  استاندارد‌های لازم برای همه شاخه‌های گردشگری تدوین و تعریف شده است که استان‌ها باید براساس این محور‌ها، برند خود را اعلام کنند.

کرمان و مازندران بهترین تعامل را با بخش خصوصی در حوزه گردشگری داشته‌اندو  استان‌ها چهار روز فرصت دارند که ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری خود را نشان دهند تا در ایام نوروز و تابستان پذیرای گردشگران بیشتری باشند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «میراث فرهنگی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  با نگاهی به پایگاه های اینترنتی معتبر ارز و سکه میتوان مشاهده کرد که در ابتدای هر روز قیمتهای سکه طلا و ارز سیر نزولی پیدا میکنند و در انتهای روز دوباره رشد صعودی خود را از سر می گیرند.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها