كلنگ زنى هتل پنج ستاره مهدیشهر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

كلنگ زنى هتل پنج ستاره مهدیشهر

  • چهارشنبه 14 آذر 1397 18:03
  • شناسه 35741
كلنگ زنى هتل پنج ستاره مهدیشهر

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور روز چهارشنبه کلنگ ساخت مجتمع گردشگری و هتل پنج ستاره سنگسر در شهرستان مهدیشهر را بر زمین زد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، علی اصغر مونسان همزمان با سفر دکتر روحانی به استان سمنان، در آئینی آغاز طرح ساخت هتل پنج ستاره کوه نور سنگسر با برآورد هزینه ساخت بالغ بر یک هزار و 200 میلیارد ریال در فاز اول را کلنگ زنی کرد.


مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان سمنان در حاشیه آیین کلنگ زنی گفت: احداث این هتل پنج ستاره گامی مهم برای تامین زیرساخت های گردشگری و تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد و جذب گردشگر است.
محمد جهانشاهی افزود: این هتل با زیربنای 28 هزار و 500 متر مربع در هشت طبقه در ارتفاع و دو طبقه منفی به منظور تامین پارکینگ احداث خواهد شد.
وی ادامه داد: برای این هتل رستوران، فضای ورزشی، اداری، سالن کنفرانس و پذیرایی، ایوان تماشا، اتاق های اقامتی و سوئیت نقشه کشی و برنامه ریزی شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان ابراز داشت: در کنار هتل فضایی به مساحت پنج هزار متر مربع برای برگزاری نمایشگاه دائمی عشایر سنگسر در نظر گرفته شده است.
 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «میراث فرهنگی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها