اهدانشان و پروانه بین المللی استانداردبه شرکت تولیدی یزدان نخل | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

اهدانشان و پروانه بین المللی استانداردبه شرکت تولیدی یزدان نخل

 • شنبه 24 آذر 1397 13:57
 • شناسه 35961
اهدانشان و پروانه بین المللی استانداردبه شرکت تولیدی یزدان نخل

نشان و پروانه بین المللی استاندارد کیفیت محصول به شرکت تولیدی یزدان نخل در استان بوشهر اهدا شد.

به گزارش خبرنگار شبکه ایران کالا، در این مراسم که با حضور نماینده جهانی استاندار محصول (سازمان جهانی سی تی وان) و همچنین مسئولان استانی در سالن همایشهای صدا و سیمای بوشهر برگزار شد، مدیر کل استاندارد استان با اشاره به اهمیت کیفیت محصول در سلامت جامعه افزود: کیفیت هم به لحاظ اقتصادی و هم روانی تاثیر زیادی در ارتقاء تولید کالای ایرانی در جامعه خواهد داشت چرا که در جامعه امروز مردم به دنبال کالایی هستند که از کیفیت لازم برخوردار باشد.
وی افزود: امروز شاهد موفقیت یکی دیگر از تولیدات استان در زمینه تولید محصولات سلولزی هستیم که با رعایت شاخص های استاندارد محصول موفق به دریافت نشان استاندارد جهانی کیفیت محصول می شود.

دکتر ملک زاده نماینده جهانی سی تی وان در ایران نیز با اشاره به رشد روزافزون ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی کشورمان گفت: ما برای تصاحب بازارهای جهانی لازم است در تولید محصول، متناسب با استاندارهای جهانی پیش برویم.

لازم به ذکر است که شرکت یزدان نخل با ۲۰ سال فعالیت محصولات خود را با برندهای خانواده، درین و مها علاوه بر  بازارهای داخلی به ۲۵ کشور جهان صادر می کند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها