برنج آنلاین، تولید کننده و فروشنده اینترنتی انواع برنج/ برنامه‌ریزی برای عرضه برنج ایرانی در کشورهای خارجی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برنج آنلاین، تولید کننده و فروشنده اینترنتی انواع برنج/ برنامه‌ریزی برای عرضه برنج ایرانی در کشورهای خارجی

  • سه شنبه 11 آذر 1399 16:39
  • شناسه 47836
برنج آنلاین، تولید کننده و فروشنده اینترنتی انواع برنج/ برنامه‌ریزی برای عرضه برنج ایرانی در کشورهای خارجی

مدیرعامل شرکت برنج آنلاین گفت: خالص‌ترین برنج ایرانی را به مشتریان عرضه و به دنبال صادرات هستیم.

محسن طلوعی، مدیرعامل شرکت برنج آنلاین در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: برنج آنلاین فعالیت خود را از سال 1396 به طور رسمی آغاز و برنج‌های درصد ایرانی را در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهد. هدف برنج آنلاین عرضه برنج خالص است.

وی افزود: تمامی مشتریانی که از برنج آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کنند نیازی به پرداخت هزینه حمل‌ونقل نداشته و ارسال بصورت رایگان انجام می‌شود. در موجموعه برنج آنلاین محدودیت وزنی و عددی برای خرید برنج وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت برنج آنلاین بیان کرد: فعالیت برنج آنلاین به این صورت است برنج خام و با پوست از کشاورز خریداری شده و تا زمانی که انبار مرکزی شرکت اعلام نیاز نکند محصول پوست‌گیری نمی‌شود. زیرا برنج در داخل پوست تازه و سالم می‌ماند و علاوه بر حفظ کیفیت عطر آن نیز تا مدت طولانی باقی می‌ماند.

طلوعی عنوان کرد: ما در تلاش هستیم تا برنج با کیفیت ایرانی را در کشورهای دیگر نیز عرضه کنیم. انواع مختلف برنج ایرانی مانند برنج طارم و هاشمی در سایت برنج آنلاین قرار دارد و هموطنان عزیز می‌توانند آن‌ها را از این سایت خریداری کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها