ارائه خدمتی جدید از بیمه دانا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ارائه خدمتی جدید از بیمه دانا

  • دوشنبه 06 بهمن 1399 23:38
  • شناسه 49692
ارائه خدمتی جدید از بیمه دانا

شرکت بیمه دانا در ادامه ارائه خدمات نوین خود به بیمه‌گذاران، بیمه‌نامه «مسوولیت مدنی ساکنان و مالکان واحدهای مسکونی در قبال اشخاص ثالث» را از طریق شعب و شبکه فروش خود عرضه می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، بهروز مهدی قلی‌زاده، مدیر بیمه‌های مسوولیت این شرکت اعلام کرد: مطابق این بیمه‌نامه، هرگاه در اثر وقوع حوادث ناشی از خطرات تحت پوشش بیمه‌نامه خسارات جانی و مالی (در مشاعات) به مالکان یا ساکنان آنها وارد شود و مسوولیت بیمه‌گذار توسط بیمه‌گر و در صورت لزوم توسط مراجع قضایی محرز شود، بیمه‌گر بر اساس این بیمه‌نامه خسارات وارده را جبران خواهد کرد.

وی، خطرات تحت پوشش را شامل استفاده از آسانسور، خسارات وارده به خودروهای مستقر در پارکینگ ساختمان ناشی از سازه یا تاسیسات ساختمان، سقوط اشیا در محوطه و اطراف ساختمان، ریزش نمای ساختمان، خسارات وارده به ساختمان‌های مجاور ناشی از آتش‌سوزی و انفجار، خسارات وارده به اموال موجود در مشاعات ساختمان ناشی از آتش‌سوزی و انفجار و خسارات جانی وارده به نظافتچی، سرایدار و نگهبان در مشاعات ساختمان مورد بیمه ذکر کرد.

مدیر بیمه‌های مسوولیت بیمه دانا، تعهدات قابل ارائه این بیمه‌نامه را نیز شامل هزینه‌های پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو در ماه‌های عادی و حرام و تعهد مالی در هر حادثه عنوان کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها