پرداخت تسهیلات موسسه ملل به ایده‌های عملیاتی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

پرداخت تسهیلات موسسه ملل به ایده‌های عملیاتی

  • چهارشنبه 06 اسفند 1399 10:35
  • شناسه 60768
 پرداخت تسهیلات موسسه ملل به ایده‌های عملیاتی

قائم مقام موسسه اعتباری ملل گفت: در سال‌های گذشته ایده‌ها در قشر تحصیل کرده و جوان صرفا در حد یک طرح باقی می‌ماند و عملا به مرحله اجرا نمی‌رسید. بنابراین تصمیم گرفتیم از مرحله ایده تا عمل حضوری فعال‌تر داشته باشیم تا علاوه بر اشتغال‌زایی و تسهیل امور، نقشی هم در این مسیر ایفا کرده باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، مروجی در خصوص نحوه شرکت علاقه‌مندان در این کمپین اظهار کرد: از طریق فضای مجازی و بسترهای طراحی شده همه صاحبان ایده و طرح می‌توانند با مراجعه به سایت (ایده تا عمل) در این پویش شرکت کنند.

وی گفت: پس از بررسی و پایش طرح‌ها توسط تیم داوری و براساس عملیاتی شدن طرح‌ها موارد به معاونت اعتباری برای اعتبارسنجی، تایید و اعطای تسهیلات ارسال می‌شود که پس از تایید نهایی و اعطای تسهیلات این موسسه در کنار ایده‌های خلاق و موثر خواهد ماند.

وی با اعلام اینکه همواره دغدغه اصلی این موسسه حمایت از طرح‌ها و ایده‌های بکر و نو بوده با اشاره به ضعف سیستم آموزشی در خصوص تعلیم و تربیت دانش‌آموختگان براساس مطالعات تئوری گفت: همواره دانش‌آموختگان بعد از فراغت از تحصیل دغدغه کار و مشکلات ناشی از آن را دارند. بنابراین موسسه اعتباری ملل به نوبه خود در این مسیر پیشقدم شد تا به سهم خود از این قبیل کسب‌و کارها حمایت به عمل آورد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها