رکورد شکنی در تولید پتروشیمی شهید تندگویان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رکورد شکنی در تولید پتروشیمی شهید تندگویان

  • سه شنبه 05 اسفند 1399 23:24
  • شناسه 60770
رکورد شکنی در تولید پتروشیمی شهید تندگویان

همزمان با اجرای چندین طرح رفع تنگنا‌های تولید و تعمیراتی در پتروشیمی شهید تندگویان، تا پایان بهمن امسال تولید زنجیره پلی اتیلن ترفتالات این شرکت از مرز یک میلیون تن گذشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، همزمان با اجرای موفق پروژه‌های رفع تنگنا‌های تولید در پتروشیمی شهید تندگویان، بهمن ماه امسال تولید در زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات به ۱۰۳ هزار و ۹۷۵ تن رسید.

بر این اساس، در یازدهمین ماه سال جهش تولید، ۱۰۰ درصد برنامه تولید در پتروشیمی شهید تندگویان محقق شده است و تولید پتروشیمی شهید تندگویان در سال جهش تولید از مرز ۱ میلیون تن گذشت.

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، در سال جهش تولید، با اجرای پروژه‌های رفع تنگنا‌های تولید، موفق به افزایش رکورد تولید محصولات «پلی‌اتیلن ترفتالات» شده و با مرور وضعیت پایدار تولید در بهمن ماه امسال میزان تولید این شرکت از مرز ۱ میلیون تن گذشت و پیش بینی می‌شود رکورد تولید ادوار شرکت که مربوط به سال قبل و در حدود ۱ میلیون هشتاد هزار تن است شکسته شود.

گفتنی است، پتروشیمی شهید تندگویان بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات مهم و استراتژیک پلی‌اتیلن ترفتالات (PET) و اسید ترفتالیک خالص (PTA) درکشور است. این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین و تنها تولیدکننده محصول زنجیره پلی اتیلن ترفتالات در صنعت پتروشیمی کشور از ظرفیت تولید سالانه بیش از یک میلیون و ۵۸۷ هزار تن محصول متنوع از جمله گرید‌های مختلف PET برخوردار است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها