ارائه خدمات چک با اپلیکیشن «سکه» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ارائه خدمات چک با اپلیکیشن «سکه»

  • یکشنبه 10 اسفند 1399 15:49
  • شناسه 60866
ارائه خدمات چک با اپلیکیشن «سکه»

امکان ثبت، تایید دریافت، انتقال و استعلام چک در «اپلیکیشن سکه» ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، با توجه به اطلاعیه‌های بانک مرکزی، چک‌های جدید که با رنگ بنفش از ابتدای سال ۱۴۰۰ چاپ و منتشر می‌شود، باید هنگام صدور، دریافت و انتقال در سامانه صیاد ثبت شوند، در غیر این صورت، این چک‌ها کارسازی نخواهند شد.

این امکان در حال حاضر برای چک‌های موجود نیز فراهم شده است و مشتریان با هدف آشنایی با فرآیند ثبت، تایید، انتقال و استعلام چک، می‌توانند این چک‌ها را از طریق ابزارهای دسترسی به سامانه صیاد به صورت اختیاری ثبت کنند.

در همین راستا و بر اساس تمهیدات اندیشیده‌‌شده از سوی شرکت شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی)، برنامه موبایلی سکه نیز گزینه «سامانه چک صیادی» را به منوی سرویس‌ها و خدمات خود افزوده است.

خاطرنشان می‌شود برای استفاده از خدمات، لازم است مشتریان با تلفن همراه وارد این برنامه موبایلی شوند که سیم‌کارت آن متعلق به خود آنها باشد. ثبت، تایید و انتقال چک در چند مرحله ورود شناسه صیادی برگ چک در سامانه احراز هویت، ورود مشخصات برگ چک در سامانه برای صادرکنندگان چک یا تایید مندرجات برگ چک برای دریافت‌کنندگان برگ چک انجام می‌شود. همچنین صادرکنندگان چک برای ثبت آن در سامانه صیاد، در مرحله احراز هویت باید مشخصات کارت بانکی را وارد کنند که دسته‌چک‌شان را صادر کرده است. دریافت‌کنندگان و انتقال‌دهندگان چک می‌توانند مشخصات هر کدام از کارت‌های بانکی خود را وارد کنند. یادآور می‌شود برنامه موبایلی سکه از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری (#۲*۷۴۱*) و همچنین از طریق وب‌سایت رسمی‌ شرکت «به‌پرداخت ملت» در دسترس است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها