کمک‌های بانک گردشگری به مناطق محروم کشور و زلزله‌زدگان سی‌سخت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کمک‌های بانک گردشگری به مناطق محروم کشور و زلزله‌زدگان سی‌سخت

  • دوشنبه 11 اسفند 1399 16:32
  • شناسه 60902
 کمک‌های بانک گردشگری به مناطق محروم کشور و زلزله‌زدگان سی‌سخت

گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، یک‌بار دیگر در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر توزیع کمک‌های مومنانه، بسته‌های معیشتی را روانه مناطق محروم کرد، ضمن اینکه به کمک زلزله‌زدگان سی‌سخت شتافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، برای کمک به زلزله‌دیدگان شهر سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد بسته‌های اقلام غذایی به ارزش ۲ میلیارد ریال به این منطقه زلزله‌زده ارسال شد.

با وقوع زلزله ۶/ ۵ ریشتری در شهر سی سخت و خسارت‌های وارد شده به مردم آن منطقه و با توجه به شرایط سخت متاثر از زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد، اقلام غذایی تهیه ‌شده از طریق بنیاد نیکوکاری یاس وابسته به گروه مالی گردشگری آماده و ارسال شد.

گروه مالی و گردشگری و بانک گردشگری همچنین در آستانه میلاد با سعادت امام علی (ع) صدها بسته کمک‌های مومنانه به مناطق محروم در نقاط مختلف کشور تهیه و ارسال کرد.

ارزش کمک‌ها در قالب بسته‌های معیشتی کمک‌های مومنانه و همچنین کمک به مردم زلزله‌زده شهر سی‌سخت، در مجموع ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که از طریق گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری تامین‌شده است.

این گزارش حاکی است: گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری همچنین با شیوع ویروس کرونا در کشور، در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مومنانه، از ابتدای سال جاری تاکنون هزاران بسته کمک معیشتی را در مناطق کمتر برخوردار کشور و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا از طریق بنیاد نیکوکاری یاس توزیع کرده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها