بیمه سرمد ۱۵ هزار میلیاردی شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بیمه سرمد ۱۵ هزار میلیاردی شد

  • دوشنبه 11 اسفند 1399 16:41
  • شناسه 60904
 بیمه سرمد ۱۵ هزار میلیاردی شد

در بهمن ماه ۹۹، حق بیمه تولیدی شرکت به رکورد قابل توجه ۱۵ هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، مجتبی کاتب، رئیس هیات‌مدیره بیمه سرمد درباره عملکرد بیمه سرمد در سال ۹۹ گفت: بر اساس اعلام بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه به عنوان دو نهاد بالادستی، بیمه سرمد با تنها یک شکایت که آنها هم وارد نبوده، بهترین جایگاه را از نظر رضایتمندی مشتریان در صنعت بیمه کشور دارد و این شاخص به خوبی نشان می‌دهد که همکاران در بیمه سرمد، حساسیت بالایی روی ارائه خدمات با کیفیت دارند.

 کاتب با اشاره به جای گرفتن بیمه سرمد در میان ۱۵۰ شرکت برتر کشور نیز گفت: بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی، بیمه سرمد با ارتقای جایگاه خود به رتبه ۱۴۳، بار دیگر در میان ۱۵۰ شرکت برتر کشور قرار گرفته است و به زودی به جمع ۱۰۰ شرکت برتر ایران می‌پیوندد. مدیران مالی شرکت به جهت شفافیت مالی که در شرکت ایجاد کرده‌اند، باعث شدند که بیمه سرمد برای اولین بار برنده جایزه ملی مدیریت مالی ایران شود و به عنوان شفاف‌ترین شرکت در صنعت بیمه شناخته شد.

او همچنین به دستاورد دیگر بزرگ بیمه سرمد در سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: سال گذشته بیمه سرمد وارد باشگاه هزار میلیاردی‌های صنعت بیمه شد و هدفی بالاتر از اهداف استراتژیک شرکت را محقق کرد. همچنین قبل از پایان سال، هدفی بالاتر از اهداف استراتژیک شرکت و مدنظر هیات مدیره را محقق کردیم و به رکورد ۱۵ هزار میلیارد ریال حق بیمه تولیدی رسیدیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها