جمع‌آوری برگه چک‌های قدیم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

جمع‌آوری برگه چک‌های قدیم

  • چهارشنبه 18 فروردین 1400 13:56
  • شناسه 61929
جمع‌آوری برگه چک‌های قدیم

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعلام کرده که برگه چک‌های طرح قدیم از سطح شعب بانک مهر ایران جمع‌آوری شد. این بانک اعلام کرده که با توجه به ممنوعیت توزیع چک‌های طرح قدیم از ابتدای فروردین ۱۴۰۰ و لزوم ارائه چک‌های جدید (بنفش‌رنگ) به مشتریان از تاریخ یادشده، برای حصول اطمینان از اجرای این مهم و عدم بروز هرگونه تخلف، برگه چک‌های طرح قدیم از سطح شعب جمع‌آوری‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، افزون بر این، سامانه صیاد علاوه بر اینترنت بانک، روی پورتال بانک نیز راه‌اندازی شده و مشتریان می‌توانند نسبت به ثبت، تایید یا رد و انتقال چک‌های خود به ذی‌نفعان از طریق سامانه مذکور اقدام کنند.

همچنین لازم به ذکر است تا زمان راه‌اندازی سرویس صیاد در سامانه بانکداری، شعب نیز نسبت به ثبت، تایید یا رد و انتقال درخواست‌های حضوری مشتریان از طریق سامانه مذکور (پس از استعلام آخرین وضعیت چک از پورتال بانک مرکزی) اقدام کنند.

همچنین بانک مهرایران اعلام کرده که بخش‌هایی از برنامه‌های آتی مرکز ارتباط با مشتریان یکپارچه‌سازی همه سامانه‌های بانک که مربوط به مشتری است با مرکز ارتباط با مشتریان، راه‌اندازی سیستم کنترل کیفیت ارتباط با مشتریان و تدوین نقشه راه سه‌ساله مرکز ارتباط با مشتریان از جمله برنامه‌هایی است که اجرا خواهد شد.

بیش از ۹۰ درصد تماس‌های گرفته‌‌شده با مرکز ارتباط با مشتریان بانک مهرایران در کمتر از ۳۰ ثانیه پاسخ داده می‌شود.

تعداد تماس‌های مشتریان از ۱۴هزار مورد در مرداد سال ۱۳۹۹ به بیش از ۴۰ هزار تماس در بهمن‌ماه این سال رسیده است.

۹۲ درصد پرسش‌ها و مسائل مشتریان در سطح لایه نخست پاسخ ‌داده ‌شده و مرتفع می‌شود و تنها کمتر از ۸درصد تماس‌ها به لایه دوم ارجاع داده می‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها