افزایش تراز عملیاتی با رشد ۴۴درصدی بیمه آسیا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افزایش تراز عملیاتی با رشد ۴۴درصدی بیمه آسیا

  • دوشنبه 23 فروردین 1400 18:44
  • شناسه 62115
افزایش تراز عملیاتی با رشد ۴۴درصدی بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا با ثبت تراز عملیاتی مثبت ۳هزار و ۸۴۰میلیارد تومان در حالی سال ۹۹ را پشت سر گذاشت که عملکرد مطلوب آن در عملیات بیمه‌گری باعث شد، یک‌هزار و ۱۷۲میلیاردتومان تراز این شرکت نسبت سال ۹۸ افزایش یابد که حاکی از رشد چشمگیر ۴۴درصدی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، این شرکت در طول ۱۲ ماه سال گذشته ۸هزار و ۴۵۲ میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد و ۴ هزار و ۶۱۲ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که حاصل کار این شرکت بورسی در سال گذشته ثبت تراز مثبت ۳هزار و ۸۴۰ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال ۹۸ بیش  از ۴۴درصد افزایش داشته است.

بیمه آسیا در اسفندماه سال گذشته ۹۸۴ میلیارد تومان حق‌بیمه تولید کرد و ۷۰۱ میلیارد تومان از زیان بیمه‌شدگان این شرکت را جبران کرد تا پرونده عملیات بیمه‌گری بزرگ‌ترین بیمه‌خصوصی کشور با تراز عملیاتی مثبت ۳ هزار و ۸۴۰میلیارد تومان نسبت خسارت ۵۷/ ۵۴درصدی در سال ۹۹ بسته شود.

براساس این گزارش این شرکت بیمه‌ای در طول ۱۲ ماه سال گذشته ۸هزار و ۴۵۲ میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد که نسبت به سال قبل از آن بیش از ۴۱درصد افزایش داشته است و ۴هزار و ۶۱۲ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که نسبت به سال قبل از آن ۳۸ رشد داشته است، حاصل کار این شرکت بورسی در سال گذشته ثبت تراز عملیاتی مثبت ۳هزار و ۸۴۰میلیارد تومان بود . بیمه آسیا در ۱۲ ماه سال ۹۸ تراز عملیاتی مثبت ۲ هزار و ۶۶۸میلیارد تومان را ثبت کرده بود که حاصل تولید ۶ هزار میلیارد تومان حق بیمه و پرداخت ۳ هزار و ۳۳۲ میلیارد تومان خسارت بود .

این شرکت بیمه با کاهش سهم دو رشته پر ریسک ثالث و درمان و با افزایش سهم رشته‌های کم‌ریسک در پرتفوی خود و همچنین مدیریت و کنترل ریسک بیمه‌نامه با افزایش ۴۴درصدی تراز عملیاتی در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ روبه‌رو شد و نسبت خسارت این شرکت در سال ۹۹ کاهش یافت.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها