سود قطعی بیمه عمر امید اعلام شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سود قطعی بیمه عمر امید اعلام شد

  • سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 19:49
  • شناسه 63275
سود قطعی بیمه عمر امید اعلام شد

با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع، سود قطعی بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری شرکت بیمه امید در سال ۱۳۹۹ با نرخ ۸/ ۲۱ اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، به گزارش واحد عمر و سرمایه‌گذاری «بیمه امید»، سود قطعی حاصل از مشارکت در منافع بیمه‌گذاران عمر و سرمایه‌گذاری در سال‌های ۹۴، ۹۵، ۹۶، ۹۷ و ۹۸ به ترتیب ۲۳ درصد، ۲۱، ۲۰، ۲۱ و ۲۱درصد اعمال شد و مازاد سود قطعی حاصل از مشارکت در منافع، به‌حساب اندوخته بیمه‌گذاران منظور شد.

بیمه‌گذاران می‌توانند برای بررسی میزان سهم سود متعلقه در سال‌های ۹۴ تا ۹۸ به سایت بیمه امید بخش «استعلام وضعیت بیمه‌نامه» مراجعه یا از طریق تماس با عامل فروش اقدام کنند. درخصوص ویژگی‌های محصول بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول بیمه‌ای پوشش‌های فوت حادثی، نقص‌عضو، هزینه‌های پزشکی، سرمایه اشتغال ناشی از کارافتادگی و درمان‌تکمیلی بیمه‌گذاران عمر و سرمایه‌گذاری در کنار پوشش‌های متعارف فوت و امراض خاص است.

در بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری، امکان واریز اقلام متفرقه حق‌بیمه برای بیمه‌گذاران مقدور است که در صورت واریز از سود روزشمار بهره‌مند خواهند شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها