معرفی پروژه‌های شاخص ساختمانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی پروژه‌های شاخص ساختمانی

  • چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 19:57
  • شناسه 63297
معرفی پروژه‌های شاخص ساختمانی

در راستای تسهیل روابط آموزشی، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان نظام مهندسی و انجمن مدیریت پروژه ایران منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، سیدعلیرضا میرجعفری، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران درباره اهداف این تفاهم‌نامه گفت: این تفاهم‌نامه گامی برای ارتقای صنعت ساختمان بوده و یکی از دستاوردهای این تفاهم‌نامه می‌تواند این باشد که مسابقاتی را برگزار و پروژه‌های مشارکتی را به صورت شاخص از دید مدیریت پروژه، ‌زمان‌بندی، رعایت مقررات ملی ساختمان و‌ ایزوها معرفی کنیم. در نتیجه آن اجرای مقررات ملی ساختمان در ساخت‌وسازهاست در این صورت مشخص می‌شود پروژه در زمان مقرر کیفیت مناسب و با هزینه پیش‌بینی شده اجرا می‌شود.

وی افزود: امروز سازمان نظام مهندسی استان تهران ۱۲۳ هزار عضو دارد. در سال‌های اخیر تاکید زیادی برای شناسنامه فنی ملکی داشتیم و این شناسنامه هویت یک ساختمان است و نتیجه باعث ارتقای کیفیت ساخت‌وساز می‌شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران یادآور شد: پس از دو سال شاهد آن هستیم که مشاوران املاک در معرفی فایل داشتن شناسنامه فنی ساختمان را یکی از برتری‌ها اعلام می‌کنند که در قیمت ساختمان تاثیرگذار است.

جعفری ادامه داد: سازمان نظام مهندسی در کنار مردم حضور دارد و در راستای ارتقای کیفیت ساخت‌وسازها گام برمی‌دارد. طی ۶ ماه اخیر صدور شناسنامه فنی و ملکی برای ساختمان‌های ۱۵۰۰ متر به بالا اجباری شده و برنامه سازمانی است که این کار برای متراژهای ۱۵۰۰ متر به پایین الزامی شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها