برنامه افزایش تولید در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برنامه افزایش تولید در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»

  • شنبه 25 اردیبهشت 1400 20:01
  • شناسه 63355
برنامه افزایش تولید در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»

برنامه صادرات فولاد بناب در سال ۱۴۰۰ به میزان ۳۰۰هزار تن پیش‌بینی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب با بیان مطلب فوق گفت: سال گذشته ۸۹ هزار تن از محصولات فولاد بناب به عراق صادر شد. این شرکت در سال ۱۳۹۹ رتبه نخست صادرات فولاد شرکت‌های فولادی کشور را به خود اختصاص داد. سورنا زمانیان افزود: میزان تولید سال گذشته فولاد بناب در مجموع به ۸۵۵هزار تن شامل ذوب و نورد رسید و برای سال‌جاری که «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شده، برنامه تولید نیز با ۳۵۰هزار تن افزایش نسبت به پارسال، یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تن پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به رشد سه برابری تولید در فروردین امسال نسبت به ماه مشابه سال قبل، انتظار می‌رود برنامه‌های تولید و صادرات مجتمع فولاد صنعت بناب در سال‌جاری به طور کامل محقق شود. مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در خصوص برنامه‌های سال‌جاری گفت: برنامه‌ریزی در حوزه‌های فنی و مهندسی برای تحقیق و پژوهش، بومی‌سازی قطعات و کاهش هزینه‌های تمام‌شده با برخورداری از توان و دانش کارکنان متخصص مجتمع در دستور کار قرار گرفته است . زمانیان افزود: همچنین صیانت از نیروی انسانی و ارزش‌گذاری به سرمایه‌های اصلی مجموعه نیز از اولویت‌های اصلی شرکت بوده و در راستای تکریم و حمایت از نیروی کار اقدامات لازم انجام خواهد شد. وی اظهار کرد: رشد و ارتقای سطح علمی کارکنان، بالابردن سطح کیفی محصول، ارتقای سطح معیشتی نیروها و همچنین طراحی و بازسازی و به‌روز کردن خطوط نوردی از اهم برنامه‌های سال ۱۴۰۰ مجتمع فولاد صنعت بناب است.

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب با بیان اینکه امسال در نمایشگاه‌ها حضور فعالانه خواهیم داشت، تصریح کرد: نوید روزهایی پر از تلاش و پیشرفت را می‌دهم، چراکه فولاد بناب با همت تمام رده‌های پرسنلی در سال‌جاری قصد برداشتن موانع پیش‌رو و رسیدن به قله کمال را دارد که در سایه الطاف بی‌کران خداوند قادر متعال محقق خواهد شد.

زمانیان درباره آخرین وضعیت فازهای توسعه‌ای فولاد بناب نیز گفت: در راستای طرح‌های توسعه‌ای فولاد بناب، قرارگاه خاتم‌الانبیاء تجهیز کارگاه کرده و امور زیرساخت‌ها و ریلی را در دست اجرا دارد و اکنون حدود ۲۰۰ نیروی پیمانکار مستقر شده‌اند. گام بعد، شروع توسعه ذوب شاهین از ۳۵۰هزار تن به ۷۵۰هزار تن و سپس طراحی ذوب یک‌میلیون تنی بیلت و اسلب و کارخانه اکسیژن در دستور کار است که عملیات طراحی و مهندسی آن آغاز شده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها