زنگنه:توسعه میدان‌های مشترک نفتي | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

زنگنه:توسعه میدان‌های مشترک نفتي

 • یکشنبه 18 فروردین 1398 13:43
 • شناسه 38054
زنگنه:توسعه میدان‌های مشترک نفتي

وزیر نفت از تفاهم ایران و عراق برای توسعه میدان‌های مشترک و توسعه صنعت پتروشیمی عراق به دست متخصصان ایرانی خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، بیژن نامدار زنگنه : ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه همکاری ایران و عراق در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی وجود دارد و ایران آمادگی دارد توانمندی‌های خود را در خدمت صنعت نفت عراق بگذارد.
وی افزود: ثامرغضبان، وزیر نفت عراق در بازدید از شرکت EIED با ظرفیت این مجموعه آشنا شد و قراراست بین شرکت اویک و شرکت مشابهی در عراق همکاری برقرار شود تا زمینه استفاده از ظرفیت مشترک فراهم شود.

وزیر نفت با بیان اینکه ایران در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی توانمندی‌های بسیاری دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه صنعت پتروشیمی و گاز در عراق توسعه پیدا نکرده است چشم‌انداز روشنی برای همکاری مشترک بین دو کشور وجود دارد.
وزیر نفت عراق نیز پس از بازدید از امکانات و توانمندی‌های شرکت ایرانی طراحی و مهندسی صنایع انرژی، به خبرنگار ما گفت: ایران توانمندی‌های زیادی در عرصه نفت، گاز و پتروشیمی به دست آورده که ما علاقمندیم از این توانمندی‌ها در زمینه بازسازی پالایشگاه‌های قدیمی، توسعه صنایع گاز و پتروشیمی استفاده کنیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نفت »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها