عرضه نخستین محموله میعانات گازی در بورس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

عرضه نخستین محموله میعانات گازی در بورس

 • یکشنبه 25 فروردین 1398 11:55
 • شناسه 38175
عرضه نخستین محموله میعانات گازی در بورس

نخستین محموله میعانات گازی پارس جنوبی سال ۹۸ در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ۲۷ فروردین عرضه می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، امیرحسین تبیانیان : یک میلیون بشکه میعانات گازی پارس جنوبی با قیمت پایه ۶۷ دلار و ۸۵ سنت برای هر بشکه روز سه شنبه در رینگ بین‌الملل بورس انرژی عرضه می‌شود. 
نماینده شرکت ملی نفت در بورس انرژی با بیان اینکه شرایط عرضه در این دوره نیز مانند عرضه نفت خام است گفت: امکان واریز پیش پرداخت ۶ درصد به صورت ارزی فراهم شده است و برای تسویه باقیمانده وجه المعامله، خریداران می‌توانند از سازوکار‌های ارزی مورد تایید شرکت ملی نفت ایران استفاده کنند.
تبیانیان بابیان اینکه خریداران می‌توانند تا چهار ماه پس از انجام معامله، محموله را تحویل بگیرند گفت: همچنین امکان تحویل محموله بصورت کشتی به کشتی در دیگر مناطق، درصورت وجود امکانات لازم و منوط به تایید شرکت ملی نفت ایران امکان‌پذیر است.
نماینده شرکت ملی نفت در بورس انرژی با بیان اینکه در این مرحله یک میلیون بشکه میعانات گازی در محموله‌های ۳۵ هزار بشکه‌ای عرضه خواهد شد تاکید کرد: براساس تکلیفی که در کلیات بودجه سال ۹۸ برعهده شرکت ملی نفت گذاشته شده تا پایان سال بصورت منظم هرماه حداقل ۶ میلیون بشکه نفت خام ومیعانات گازی در بوررس انرژی عرضه می‌شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نفت »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها