نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب؛ برای اولین بار

 • سه شنبه 19 تیر 1397 16:13
 • شناسه 30176
نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب؛ برای اولین بار

نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب برای اولین بار در تاریخ 19 تیرماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه ایران کالا گروه کالاهای نمایشگاه Wood Working در سال های پیشین در قالب نمایشگاه های مربوط به حوزه چوب، در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گرفت، ولیکن در سال جاری با برگزاری این نمایشگاه بطور کاملا تخصصی سعی می شود تا نمایشگاه در سطح بالاتری برگزار گردد و به طبع آن بازدهی و سود آوری آن نیز بیشتر خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب
براساس تقاهم نامه اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران و گروه نمایشگاهی سازمان توسعه تجارت دویچه مسه آلمان، برگزاری نمایشگاهی با عنوان بین المللی Wood Working تعیین گشت. این نمایشگاه توسط شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا ( فیپکو) و با همکاری Deutsche Messe آلمان، در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که، رزرو غرفه نمایشگاه برای شرکت های خارجی توسط گروه نمایشگاهی دویچه مسه آلمان انجام می شود و شرکت فیپکو مسئولیت رزرو غرفه نمایشگاه برای مشارکت کنندگان داخلی را بر عهده دارد.

اهداف غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب
با افزایش تقاضای بازار به صنایع چوب، این صنعت به عنوان یکی از مهمترین صنایع زیر ساختی تولیدی، جایگاه ویژه ای در بازار های جهانی بدست آورده است. و به عنوان فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری شناخته می شود.

با توجه به اهمیت این صنعت، نیاز برگزاری نمایشگاه هایی قبیل نمایشگاه صنایع چوب، نمایشگاه مبلمان، نمایشگاه یراق آلات و … بیش از پیش احساس می شود. از سوی دیگر به موازات همکاری مسئولین برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی، رونق و شکوه این نمایشگاه، همت صنعتگران، تولیدکنندگان و صاحبان بنگاههای اقتصادی حوزه چوب ایران را می طلبد. تا با مشارکت و غرفه سازی در این نمایشگاه جایگاهی ویژه برای این صنعت در دنیا ایجاد نمایند.

غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب
در نمایشگاه صنایع چوب تهران، هر غرفه نمایشگاه مورد توجه صنعتگران داخلی و خارجی و همچنین محل دیدار تولیدکنندگان چوب ایران و جهان خواهد بود. به همین خاطر صاحبان بنگاههای اقتصادی حوزه چوب و فعالان صنعت چوب، بر این باورند که، با مشارکت و غرفه سازی در نمایشگاه صنایع چوب تهران می توانند، ضمن تبادل اطلاعات و تجارت بین یگدیگر، جدیدترین دستاوردها و تجهیزات صنعت چوب را نیز به نمایش بگذارند.

بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب تهران می توانند در هر غرفه نمایشگاه با یکی از شرکت های تولید کننده چوب و با شرکت هایی که تجهیزات مربوط به صنایع چوب را می سازند آشنا شوند. در این نمایشگاه شرکت های خارجی که در حوزه صنعت چوب فعال می باشند، نیغرفه نمایشگاهی خواهند داشت. از این رو نمایشگاه wood working بستر مناسبی برای سرمایه گذاران خواهد بود تا با شرکت هایی که در این نمایشگاه حضوری تخصصی دارند، مراتب همکاری خود را اعلان نمایند.

بدیهیست مشارکت کنندگانی که از ماه ها پیشتر برای نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب تهران، برنامه ریزی کرده اند می توانند، بهره وری مطلوبی را از آن داشته باشند.

مشارکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب تهران، در این مسیر با طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی نمایشگاهی خود، سعی می کنند تا حضوری متمایز و موفق در عرضه رقابت با صنایع داخلی و بین المللی داشته باشند و به عنوان بخشی از صنعت ایران زمین در جهت رونق و پیشرفت آن اهتمام بسیار می ورزند.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نمایشگاه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  تأمین سوخت و تنظیم دمای مرغداری‌ها و دامداری‌ها با توجه به کاهش پنج درجه‌ای دما در روز آخر هفته، تسریع در برداشت محصولات مزارع سبزی و کاهش دور آبیاری مزارع پنبه به علت کاهش دما از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای بازه زمانی امروز تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ آبان) است که از سوی اداره هواشناسی کشورارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها