عرضه لاستیک با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومان به رانندگان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

عرضه لاستیک با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومان به رانندگان

 • یکشنبه 25 آذر 1397 14:38
 • شناسه 35989
عرضه لاستیک با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومان به رانندگان

وزیر راه و شهرسازی­ از حل مسائل رانندگان و بیمه آن‌ها و پشتیبانی وزارت راه و شهرسازی از این قشر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، ­محمد اسلامی­ امروز در­ بازدید از سومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته ­گفت: اخیرا ارزهایی را بانک مرکزی به واردکنندگان و تولیدکنندگان ماشین‌آلات اختصاص داده است تا بتواند لاستیک را به سهولت تأمین کند.
وی افزود: هم اکنون مواد اولیه تولید لاستیک و سایر اقلام رانندگان با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می‌شود که می‌تواند راهکار مناسبی برای حل مشکلات رانندگان باشد در عین حال پایش تخصیص اقلام رانندگان به صورت مناسبی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای باید انجام شود.
وی ادامه داد: امیدوارم توجه به همه ­محورهای حمل و نقل بتواند به فعالیت مؤثر بخش خصوصی از طریق ظرفیت‌سازی و توسعه قابلیت مدیریت در شبکه‌های حمل و نقل منجر شود.
وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: فرصت‌های خدادادی کشورمان­ از جمله دریا و همچنین قرار گرفتن­­­ در منطقه ترانزیتی نشان از اهمیت ایران در این منطقه جغرافیایی دارد که باید بتوانیم با ایجاد قابلیت و با توسعه لجستیک و حمایت از بازرگانان، بازار گسترده‌تری را برای فعالیت‌ها و کسب و کار حمل و نقل ایجاد کنیم و توسعه دهیم.
وی­ گفت: بازدیدهای چندساعته نشان می‌دهد که معرفی سرفصل‌های گوناگون ارائه شده به خوبی انجام شده و همچنین ظرفیت‌های داخلی و پژوهشی نمایشگاه نشان از قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های داخلی و همچنین خارجی دارد.
وی تاکید کرد: امیدواریم قابلیت ‌سازی در تولید و توجه به صنایع داخل برای پیشبرد حمل و نقل مورد توجه و تاکید بیشتری از سوی سرمایه گذاران قرار بگیرد.
اسلامی تصریح کرد: دولت هم امسال و هم در سال‌های آتی پشتیبانی‌های لازم را از حوزه‌های حمل و نقل خواهد داشت، نکته مهم آن است که بتوانیم ناوگان‌مان را به صورت متناسب و متوازن توسعه دهیم که این ناوگان شامل ناوگان جاده‌ای، ناوگان ریلی در بخش بار و مسافر، ناوگان دریایی و هوایی است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز آغازین روز هفته حمل و نقل است امیدواریم در ­همین روزها مذاکرات مناسبی بین تولید کننده‌ها و مصرف‌کنندگان صورت بگیرد در عین حال خریداران و فروشندگان این اطمینان را داشته باشند که مصنوعات تولیدی آن‌ها مورد حمایت دولت است و می‌تواند با تخصیص منابع از محل تسهیلاتی که در نظر گرفته شده پشتیبانی شود و هم خریدار و هم تولید کننده از منابع پشتیبان بهره‌مند شوند.
اسلامی­ اضافه کرد : نیاز داریم در شرایط کنونی که تحریم‌های همه‌جانبه به ملت ایران برای کیفیت‌زدایی از کسب و کار در حال انجام است جریان معکوس را پیش‌ بگیریم و توجه به صنایع داخلی را در اولویت برنامه ها و سیاست‌های خود قرار دهیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «نمایشگاه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها