آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه یراق آلات، ماشین آلات و چوب | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه یراق آلات، ماشین آلات و چوب

 • شنبه 13 بهمن 1397 14:41
 • شناسه 37238
آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه یراق آلات، ماشین آلات و چوب

هفدهمین نمایشگاه یراق آلات، ماشین آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته امروز با حضور ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی در تهران­ آغاز به کار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، ​­­این نمایشگاه که در فضایی به مساحت ۳۳ هزار متر مربع در هفت سالن در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود با حضور ۱۷ شرکت خارجی افتتاح شد.
سرپرست شرکت سهامی­ نمایشگاه‌های بین المللی ایران در این مراسم در جمع خبرنگاران، گفت: کشور ایران ­در تولید ام. دی. اف و صنایع چوب، ­ بسیار پیشرفته است و این نمایشگاه محلی برای بروز توانمندی‌های شرکت‌های داخلی و تحقق شعار امسال در حمایت از کالا‌های ایرانی است.
حسین زاده افزود: این نمایشگاه از امروز تا شانزدهم بهمن­ از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان و صنعتگران است.
همچنین سید فرید موسوی نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع خبرنگاران گفت: صنعت چوب به دلیل تلاقی آن با مباحث هنری از جایگاه ویژه‌ای در کشور برخوردار است، اما در سال‌های اخیر این صنعت همچون سایر صنایع از مسائل و مشکلاتی رنج می‌برد.
وی ابراز امیدواری کرد­ با برنامه‌ریزی دولت و مصوبه‌های مجلس شورای اسلامی، بتوان صنعت را به صورت عام و صنعت یراق آلات را به صورت خاص از این وضعیت خارج کرد.
موسوی­ تاکید کرد: در شرایط خاص اقتصادی حاضر، ​ صادرات باید در اولویت برنامه‌های اقتصادی دولت قرار بگیرد.
این نماینده مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی ۲ موضوع رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار را در اولویت قرار داده است.
موسوی­ افزود: متاسفانه بخش‌هایی از قانون بهبود فضای کسب و کار به خوبی اجرا نشده و برخی مفاد این قانون نیازمند بازنگری است، که در این زمینه کمیته‌هایی در مجلس تشکیل شده تا در جهت بهبود قانون نسبت به انجام اقدامات لازم اقدام کند.
وی تاکید کرد: اجرایی شدن این قانون می‌تواند در بهبود واقعی فضای کسب و کار و تحقق برنامه‌های رونق اقتصادی مفید واقع شود.
به گفته این نماینده مجلس، در بحث اجرا نیز برخی دستگاه‌ها نسبت به اجرای کامل این ۲ قانون کوتاهی‌های داشته و به صورت ناقص اجرا کردند که این موارد نیز از سوی مجلس تعیین شده است.
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بخش‌هایی از این قانون نیز باید با مشارکت اتاق‌های بازرگانی و بخش خصوصی اجرا می‌شد­ که متاسفانه در این زمینه نیز غفلت‌هایی وجود داشته است.
موسوی ابراز امیدواری کرد مجلس بتواند پس از پایان ­مباحث بودجه ای، درباره قوانین رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار، اقدام به بازنگری و نظارت‌های لازم کند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نمایشگاه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها