۹ هزار محصول در هفتمین نمایشگاه «ایران‌ساخت» عرضه می‌شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

۹ هزار محصول در هفتمین نمایشگاه «ایران‌ساخت» عرضه می‌شود

 • دوشنبه 11 آذر 1398 11:26
 • شناسه 40312
۹ هزار محصول در هفتمین نمایشگاه «ایران‌ساخت» عرضه می‌شود

مدیرکل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: هفتمین نمایشگاه «ایران‌ساخت» با حضور بیش از ۳۵۰ شرکت و با ارائه بیش از ۹ هزار محصول ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، عبدالرضا مجدالدین با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای برگزاری هرچه موثرتر «هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت اظهار کرد: امسال در برگزاری این نمایشگاه سعی شده از طریق ارائه وام با کارمزد کم به شرکت‌ها و نیز ارائه تخفیف به دانشگاه‌ها به عنوان خریداران محصولات، از یارانه‌محوری به سمت تسهیل‌محوری حرکت کنیم.

وی ادامه داد: هفتمین دوره نمایشگاه ایران ساخت با حضور بیش از ۳۵۰ شرکت و با ارائه قریب به ۹ هزار محصول برای عرضه به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خصوصی ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

مجدالدین با بیان اینکه، هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت همزمان با بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می‌شود، گفت: روز ۲۶ آذر ماه از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشوری در حضور مسئولان و مقامات کشوری تجلیل به عمل می‌آید.

وی با بیان اینکه، عمده بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران ساخت از محیط‌های دانشگاهی و مراکز علمی و پژوهشی کشور می باشند، اضافه کرد: همچنین هیئت‌های بازدیدکننده از سایر کشورها نیز در نمایشگاه حضور داشته و امکان فروش محصول به آن‌ها وجود دارد چراکه برخی کشورها، به خصوص از خرید محصولات مربوط به حوزه تکنولوژی استقبال می‌کنند.

مجدالدین با اشاره به اینکه شرکت‌ها محصولات خودشان را در نمایشگاهی که بیشتر خریداران از محیط‌های علمی دانشگاهی حضور دارند، ارائه خواهند کرد، گفت: با شرکت‌ها توافق می‌کنیم که در ارائه محصولات به دانشگاه‌ها تخفیف قائل شوند و ما تسهیلی برای آن‌ها فراهم کردیم که برای آن‌ها تأمین منبع کرده و تولید را سرعت بخشد.

مدیر کل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی در ادامه، اظهار کرد: در هفتمین نمایشگاه ایران ساخت همچنین تخفیفاتی برای دانشگاه‌ها در نظر گرفته ایم که آن‌ها را از سوبسیدمحوری خارج می‌کند و شرکت‌های سازنده نیز مورد حمایت بیشتری قرار می‌گیرند؛ چرا که هدف این نمایشگاه نیز رونق تولید و افزایش تولید دستگاه‌ها و تجهیزات ساخت داخل است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نمایشگاه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت)

  نما و نمایشگاه

  نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت) (144)

  تولیدکننده آسانسورهای هیدرولیک و نیرو محرکه اصلی آسانسور و سایر متعلقات

 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • نمایشگاه آسانسور:شرکت ایمن موتور فرش باف(سایت)
 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. مدیریت این شرکت طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • موج بافی ( اصلاح تایتل )

  تعادل

  موج بافی ( اصلاح تایتل ) (1)

  موج بافی موج پارچه ایست دستبافت که از پشم گوسفند بافته می شود و از رنگهای متعدد و شاد برخوردار است. در قدیم از موج به عنوان رختخواب پیچ ، پتو ، پشتی ، رویه کرسی ، سجاده و گاه برای چادر عشایر استفاده می شده است. از موج در ماه های سرد به عنوان رو انداز و قدیمترها به عنوان پوشش تزئیینی روی کرسی ها می انداختند. نقوش تزئیینی موج دارای ویژگی های مشابهی است و در محدوده خاصی سیر می کند. طرح های موج که از اصالت و خصوصیات محلی و بومی برخوردار هستند عبارتند از پر طاووس ، چهارخانه، سیاه و سفید، تخت قرمز ، گل، کله کبکی ، شانه ، گنجیشک ، پروانه، بزکوهی ، درخت و ماهی ، ترنج و برگ بیدی.

آخرین خبرها