ایران برای اولین بار در نمایشگاه گردشگری ایرلند حضور یافت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ایران برای اولین بار در نمایشگاه گردشگری ایرلند حضور یافت

 • یکشنبه 06 بهمن 1398 08:48
 • شناسه 41064
ایران برای اولین بار در نمایشگاه گردشگری ایرلند حضور یافت

پس از یک سال پیگیری، برنامه‌ریزی و رایزنی‌های پیوسته، جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار در نمایشگاه گردشگری ۲۰۲۰ ایرلند حضور یافت و غرفه ای را به‌خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا این دستاورد به ویژه پس از سفر ۴ تن از مسئولین گردشگری و خبرنگاران برجسته ایرلندی به ایران در شهریور ماه گذشته برای توسعه همکاری‌های دوجانبه حاصل شد.  

اولین روز از برگزاری این نمایشگاه با حضور مسعود اسلامی سفیر جمهوری اسلامی ایران، سایر سفرای مقیم دوبلین و مسئولین ایرلندی برگزاری نمایشگاه و همچنین مسئولین شرکت گردشگری ایرانی پونل افتتاح گردید.  

انجمن سلطنتی دوبلین(RDS) هر ساله در هفته آخر ماه ژانویه، نمایشگاه سه روزه ای را برای بسط و گسترش صنعت گردشگری در پایتخت ایرلند برگزار می کند.  

تورها و شرکت‌های گردشگری، نمایندگان هتل‌ها و مراکز تفریحی ضمن حضور در این نمایشگاه به معرفی منطقه مورد نظر می پردازند. علاوه بر آن تعداد قابل توجهی از نمایندگان تورهای مسافرتی کشورها از مناطق مختلف جغرافیایی در این نمایشگاه حضور یافته و به تبلیغ جاذبه‌های گردشگری، تاریخی، فرهنگی و اجتماعی کشور خویش می پردازند.

پیش بینی می شود که از این نمایشگاه سه روزه حدود ۵۰ هزار ایرلندی بازدید کنند.

به نظر می رسد با فراهم شدن شرایط بهتر، برنامه ریزی و پیگیری‌های لازم، هر ساله تعداد بیشتری از شرکت‌ها و تورهای گردشگری ایرانی در این نمایشگاه حضور یافته تا بتوانند گردشگران بیشتری را برای سفر به ایران جذب کرده و بدین ترتیب به معرفی هر چه بهتر تاریخ و  فرهنگ و تمدن کهن ایرانی بپردازند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نمایشگاه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • محمد شفقی

  سازدهنی

  محمد شفقی (32)

  یکی از قدیمی ترین و مهم ترین تولید کنندگان فرش

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (525)

  طرح راه اندازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار، ، تعیین تکلیف دستمزد کارگران، آخرین اخبار پلیس امنیت اقتصادی، آخرین اخبار اقتصادی: 1.6 میلیون نفر متقاضی مسکن ملی، بازگشت رونق به بازار سرمایه تحریریه اقتصاد ساعت 12 شنبه 10 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (519)

  توانمندی تولید کنندگان، سیاست های پولی بانک مرکزی، گشت مشترک تعزیرات در بازار لوازم خانگی، اخبار اقتصادی: تسهیلات دهی به 12 رسته گل و گیاه زینتی، دریافت 60 هزار قطعه زمین برای ساخت مسکن تحریریه اقتصاد ساعت 12 چهارشنبه 07 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (524)

  آیا روند بازار بورس و سهام عدالت در ماه های اخیر، آخرین اخبار و آمار کشاورزی، صنعت دام و طیور استان کردستان، اخبار اقتصادی روز: نخستین افتتاح طرح اقدام ملی مسکن در سیرجان انجام می‌شود و... تحریریه اقتصاد ساعت 10 شنبه 10 خرداد

 • پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت

  گفتانه

  پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت (7)

  پشت صحنه برنامه چشم انداز اقتصاد، پیام تصویری مهرافزار، مدیریت پارچه سرای ایلکار، پیام صوتی مخاطب، معرفی بخش مخاطبان سایت و... بخشهای برنامه این هفته را تشکیل می دهند.

آخرین خبرها