برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید سیستم های آب بندی در کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید سیستم های آب بندی در کشور

  • شنبه 19 مرداد 1398 14:47
  • شناسه 39162
برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید سیستم های آب بندی در کشور

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید سیستم های آب بندی در کشور با حضور مدیر عامل شرکت آرتا صنعت ارسن و مدیر بازرگانی این شرکت بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  «بارکد» در برنامه امشب خود، وضعیت تولید سیستم های آب بندی در کشور را بررسی خواهد کرد. 

در این برنامه که ساعت 19 شنبه 19 مرداد و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد، علی عباسپور (مدیر عامل شرکت آرتا صنعت ارسن ) و مهدی کاظمی (مدیر بازرگانی شرکت آرتا صنعت ارسن ) حضور خواهند یافت.

پرهام بارجی (مدیر عامل شرکت آکو پارت نیکا) نیز به صورت تلفنی در این میزگرد حضور خواهد یافت

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نهایی (بنگاههای اقتصادی، فناوری پیشرفته)»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها