برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید ورق های کارتن آکاردئونی در کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید ورق های کارتن آکاردئونی در کشور

  • یکشنبه 20 مرداد 1398 13:20
  • شناسه 39167
 برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید ورق های کارتن آکاردئونی در کشور

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید ورق های آکاردئونی در کشور با حضور مدیر عامل شرکت کاردو کارتن و مدیر فنی این شرکت بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  «بارکد» در برنامه امشب خود، وضعیت تولید ورق های کارتن آکاردئونی در کشور را بررسی خواهد کرد. 

در این برنامه که ساعت 19 یکشنبه 20 مرداد و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد، محمد اسماعیل پور (مدیر عامل شرکت کاردو کارتن ایران ) و سعید آصفی (مدیر فنی شرکت کاردو کارتن ایران) حضور خواهند یافت.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نهایی (بنگاههای اقتصادی، فناوری پیشرفته)»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها