جامعه ای موفق است که به صنایع کوچکش توجه کند / با تلاش و کوشش آشپزخانه 10 متری ام تبدیل به صنعت بزرگ غذایی شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

جامعه ای موفق است که به صنایع کوچکش توجه کند / با تلاش و کوشش آشپزخانه 10 متری ام تبدیل به صنعت بزرگ غذایی شد

  • دوشنبه 21 مرداد 1398 10:18
  • شناسه 39173
جامعه ای موفق است که به صنایع کوچکش توجه کند / با تلاش و کوشش آشپزخانه 10 متری ام تبدیل به صنعت بزرگ غذایی شد

بنیانگذار صنایع غذایی بهروز در گفتگوی اختصاصی با شبکه ایران کالا راز موفقیت خود در تولید مواد غذایی را بازگو کرد.

بهروز فروتن در ابتدای گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ضمن تبریک روز صنایع کوچک به تمامی صنعتگران، به بیان خاطره ای پرداخت و گفت: حدود 40 سال پیش بعد از اینکه بنده فعالیت های زیادی را در حوزه تولید و اقتصاد داشتم، ناچار شدم تجربه دیگری رو در آشپزخانه 10 متری منزلم داشته باشم. به اتفاق همسرم تولید مواد غذایی را آغاز کردیم. در حد توانمان توانستیم مواد غذایی کمی را تولید کنیم و تلاش زیادی در این باره انجام دادیم تا توانستیم فعالیت کوچکمان را تا ابعاد صنعتی شدن ادامه دهیم.
بنیانگذار صنایع غذایی بهروز ادامه داد: در دنیا جامعه ای موفق خواهد بود که به صنایع کوچکش توجه ویژه ای داشته باشد.
تعداد صنایع کوچک کشورمان بسیار بیشتر از صنایع بزرگ است و در واقع هویت ایرانی و ارزش های جامعه بیشتر در صنایع کوچک وجود دارد. بسیاری از کارآفرینان بزرگی که بنده آنها را می شناسم، از همین صنایع کوچک به موفقیت رسیده اند. داشتن ایده، جسارت و پشتکار آنها باعث شد به موفقیت های بزرگی برسند.
وی افزود: در ابتدا سختی های زیادی را متحمل شدم و شادی های بنده در امروز که 75 ساله هستم ثمره تحمل سختی های دوران گذشته است.
فروتن خاطر نشان کرد: هویت یک جامعه به تولیدات آن بستگی دارد. اگر اقتصاد جامعه احیا شود، ارزش افزوده در آن نیز افزایش یافته و بیکاری و نابهنجاری در این جامعه کمتر می شود.
وی در پایان گفت: من در گذشته بیگاری زیادی کشیدم اما بیکار نماندم. یعنی مدت ها بدون حقوق کار کردم اما بیکار نماندم. بیکاری فساد آور است. انسان در بیگاری آموزش می بیند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «نهایی (بنگاههای اقتصادی، فناوری پیشرفته)»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها