بازدید سرپرست وزارت صنعت از کارخانه میهن + عکس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازدید سرپرست وزارت صنعت از کارخانه میهن + عکس

  • شنبه 17 خرداد 1399 23:17
  • شناسه 43728
 بازدید سرپرست وزارت صنعت از کارخانه میهن + عکس

حسین مدرس خیابانی و هیات همراه از شهر لبنیات شرکت میهن بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا حسین مدرس خیابانی و هیات همراه روز جمعه 16 خرداد 99 ضمن بازدید از کارخانجات گروه صنعتی میهن از جمله "شهرلبنیات" میهن که دومین سایت بزرگ و مدرن تولید لبنیات در خاور میانه است ضمن اشاره به این نکته که گروه صنعتی میهن ، موجب افتخار صنعت کشور است در جمع خبرنگاران به بیان نکاتی در عرصه تولید و صنعت کشور پرداختند. 

وی اظهار داشت: حداقل کاری که وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تولیدکنندگان میتواند انجام دهد، آن است که در ستاد وزارتخانه، مشکلات پیش روی تولیدکنندگان را رفع کند و مانع جدیدی پیش روی صنعتگران قرار ندهد.

آقای خیابانی با اشاره به اینکه بخش عمده نیاز ارزی تولید کنندگان لبنی مربوط به بسته بندی آنها است به مدیران مربوطه جهت رفع مشکلات صنعت بسته بندی و ارزش و بها دادن به تولیدات داخل ماموریت داده است.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به اینکه ۶۰ درصد میزان صادرات کشور به بازارهای هدف کشورهای همسایه صورت می‌گیرد باید بتوانیم افق دید خودرا فراتر برده و صادرات را به اوراسیا تقویت کنیم و مجموع صادرات را به 2 برابر برسانیم. 

آقای مدرس خیابانی عنوان داشت: به رئیس سازمان های صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی نیز مأموریت داده‌ایم تا درجهت تأمین نیازهای صنایع لبنی با اتکای به تولیدات داخل تلاش نماید.

https://cdn.asriran.com/files/fa/news/1399/3/17/1105262_572.jpg

https://cdn.asriran.com/files/fa/news/1399/3/17/1105260_498.jpg

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نهایی (بنگاههای اقتصادی، فناوری پیشرفته)»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها