اهمیت بسته‌بندی در صادرات | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

اهمیت بسته‌بندی در صادرات

  • چهارشنبه 19 شهریور 1399 16:47
  • شناسه 45429
اهمیت بسته‌بندی در صادرات

مدیر ماشین‌سازی حکمایی در گفتگو با ایران کالا گفت: تحریم‌ها باعث افزایش انگیزه تولیدکنندگان داخلی بویژه در صنایع بسته‌بندی شده است.

سیدالحکمایی تولید کننده دستگاه‌های بسته بندی گفت: در کشور ما پس از تحریم‌ها، شرکت‌ها فعال‌تر شده‌اند؛ مسیر خوبی در پیش گرفته‌اند و پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته است. آقای سیدالحکمایی گفت با توجه به اینکه صادرات غیر نفتی در کشور، شتاب گرفته و مورد توجه است، صنعت بسته‌بندی هم مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.سیدالحکمایی افزود صنعت بسته‌بندی اگر نوآوری داشته باشد می‌تواند تاثیر چشمگیری در مشتری‌پسندی صادرات ما داشته باشد.

سازنده دستگاه‌های بسته‌بندی مایعات در کیسه پلی‌اتیلن گفت ما از سال 65 فعالیت خود را آغاز کردیم، چالش بسته‌بندی به ویژه در بسته‌بندی مایعات، ما را وادار کرد به سمت این حوزه برویم.  سیدالحکمایی افزود پیشرفت‌های پتروشیمی و تولید محصولات جدید هم باعث شد ما کارمان راحت تر شود.

 تولید کننده دستگاه‌های بسته‌بندی گفت: صنعت بسته‌بندی در جهان پیشرفت زیادی کرده و نقش مهمی در زنجیره تامین کالا ایفا می‌کند. سیدالحکمایی افزود در این حوزه کشورهای آمریکا، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و ترکیه پیشرفت‌های چشمگیری کرده‌اند.

این تولید کننده مهم کشور که از رتبه‌های برتر کنکور و کارآفرین برتر کشوری است گفت: ما باید در زمینه فرهنگ‌سازی کار و تلاش، فعالیت کنیم و این باور را به وجود بیاوریم که همه باید کار کنند تا پیشرفت کنیم. سیدالحکمایی افزود خداوند استعدادهای متنوعی خلق کرده و برای پیشرفت باید همه این استعدادها به کار گرفته شوند. سیدالحکمایی تاکید کرد خودباوری و فرهنگ کار و کارآفرینی باید در سطوح پایین آموزشی، نهادینه شود.

تولید کننده دستگاه‌های بسته بندی گفت طراحی دستگاه‌های ما بومی است و خودمان بر اساس دانش تخصصی طراحی کرده‌ایم. سیدالحکمایی گفت دستگاه ما تاییدیه ابتکار از سازمان پژوهش‌ها گرفته و در جشنواره خوارزمی برگزیده شده است. سیدالحکمایی گفت ما حتی می‌توانستیم با این عنوان‌ها مانع واردات شویم اما این کار را نکردیم تا بازار رقابتی باشد و محصول ما الان با نمونه‌های اروپایی رقابت می‌کند. مدیر شرکت حکمایی گفت ما مشتریانی داریم که قبلا از نمونه‌های خارجی استفاده می‌کردند اما در حال حاضر، از دستگاه‌های ما استفاده می‌کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها