ارائه تسهیلات به ایرلاین ها برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ارائه تسهیلات به ایرلاین ها برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی

  • پنجشنبه 01 آبان 1399 13:03
  • شناسه 46584
ارائه تسهیلات به ایرلاین ها برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با توجه به این که از امروز ایرلاین‌ها باید با ۶۰ درصد ظرفیت پذیرای مسافران باشند، تسهیلاتی ویژه برای جبران خسارات آن‌ها در نظر گرفته شده است.

 آقای تورج دهقان زنگنه در حاشیه بازدید از فرودگاه مهرآباد و پرواز‌های داخلی در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جمع خبرنگاران گفت: از امروز ایرلاین‌ها فقط با ۶۰ درصد ظرفیت مجازبه پذیرش مسافر هستند و بر رعایت این پروتکل‌ها نظارت دقیق می‌شود.

وی ادامه داد: برای این که از خسارات ناشی از رعایت این دستورالعمل‌ها جلوگیری شود، نیز تسهیلات ویژه‌ای برای شرکت‌های هواپیمایی در نظر گرفته شده و هیچ شرکتی حق ندارد، هزینه‌های ناشی از خسارت را از مسافران دریافت کند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به این که بهای بلیت هواپیما تغییری نکرده است گفت: افزایش قیمت‌ها ناشی از سفر در آخر هفته است، ضمن این که پرواز چارتر به جز چند مورد خاص ممنوع شده تا از افزایش قیمت بلیت‌ها جلوگیری شود.

آقای دهقان زنگنه افزود: سازمان هواپیمایی کشوری تمام تلاش خود را در راستای نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به کار می‌بندد و امیدواریم مردم نیز در این راستا به ما کمک کنند.

مطالب بیشتر از «هوایی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها