تعلیق همکاری‌ سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با سامسونگ در صورت عدم عذرخواهی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تعلیق همکاری‌ سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با سامسونگ در صورت عدم عذرخواهی

  • جمعه 20 بهمن 1396 13:29
  • شناسه 14784
تعلیق همکاری‌ سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با سامسونگ در صورت عدم عذرخواهی

معاون وزیر کار در واکنش به اقدام گستاخانه شرکت کره‌ای در برخورد با ملی‌پوشان المپیکی ایران گفت: اگر سامسونگ تا ساعت ۲۴ امشب عذرخواهی نکند، سازمان فنی و حرف‌ای کشور تمام همکاری‌ خود با این شرکت را تعلیق می‌کند.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران به نقل از خبرگزاری فارس در پی رفتار گستاخانه شرکت سامسونگ با ورزشکاران ملی‌پوش المپیکی ایران در کره جنوبی، بسیاری از مقامات کشورمان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار قطع همکاری با این شرکت در صورت عدم عذرخواهی مقامات آن شده‌اند.

براساس این گزارش، تیم ملی المپیکی ایران که برای بازی‌های المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ شرکت کرده بود، به دلیل آنچه که تحریم‌های سازمان ملل خوانده می‌شود، از دریافت خدمات اسپانسری محروم شد. در این باره سلیمان پاک‌سرشت در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که با توجه به رفتار غیراخلاقی شرکت کره‌ای سامسونگ مبنی بر تحریم شرکت‌کنندگان ایرانی در بازی‌های المپیک‌، آیا همچنان قصد ادامه همکاری با این شرکت برای برگزاری المپیاد تکنسین‌های ایرانی دارید، پاسخ داد: اگر سامسونگ تا ساعت 24 امشب عذرخواهی و جبران نکند، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور همه همکاری‌های خود با این شرکت را تعلیق خواهد کرد.

به گزارش فارس، هر ساله المپیاد تکنسین‌های ایران با همکاری سامسونگ توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «واردات »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها