مجوز واردات چسب زخم صادر نشد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مجوز واردات چسب زخم صادر نشد

  • یکشنبه 14 مهر 1398 22:39
  • شناسه 39720
مجوز واردات چسب زخم صادر نشد

سلیمانی فرد کارشناس ملزومات بیمارستانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عدم صدور مجوز واردات به چسب زخم خبر داد و گفت: چسب زخم تولید داخل دارد و نیازی به واردات نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، فهیمه سلیمانی فرد کارشناس ملزومات بیمارستانی اداره ملزومات پزشکی گفت: پیرو خبر منتشر شده درباره واردات بی رویه چسب زخم، اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی به عنوان متولی صدور مجوز و پروانه تولید این وسیله اعلام می کند که مجوز واردات برای این کالا صادر نشده است.

وی افزود: حتی این کالا در سامانه ثبت این اداره کل ثبت نشده است و در قسمت استعلام، فهرست تجهیزات و ملزومات پزشکی ثبت شده، مشخص است.

این کارشناس ملزومات بیمارستانی ادامه داد: طی چند سال اخیر با توجه به این که چسب زخم تولید داخل دارد و پاسخگوی نیاز داخلی نیز هست، هیچگونه مجوزی برای واردات این کالا صادر نشده است.

سلیمانی ادامه داد: درباره چسب زخم هایی که قبلا وارد شده، اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی به نهادهای نظارتی ذیربط گزارش داده و از طریق این نهادها موضوع در حال بررسی و پیگیری است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «واردات »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها