واردات کالاهای اساسی باید ادامه یابد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

واردات کالاهای اساسی باید ادامه یابد

  • دوشنبه 27 بهمن 1399 22:33
  • شناسه 60485
واردات کالاهای اساسی باید ادامه یابد

معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه جریان واردات کالاهای اساسی به هیچ وجه نباید متوقف شود گفت: تلاش جدی دولت، مدیریت مطلوب کرونا و تأمین داروهای مورد نیاز مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در جلسه بررسی راهکارهای تأمین ارز مورد نیاز دارو و کالاهای اساسی که به ریاست وی برگزار شد افزود: تأمین به موقع منابع ارزی مورد نیاز کالاهای اساسی و دارو برای سال ۱۴۰۰ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان را در پیش رو داریم.

وی از وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی خواست به نحوی برنامه ریزی کنند که در ایام پایانی سال، عید نوروز و ماه مبارک رمضان اقلام و کالاهای اساسی به وفور در جامعه توزیع شود و مردم دغدغه‌ای برای تأمین کالاهای مورد نیاز خود نداشته باشند.

جهانگیری همچنین با تأکید بر لزوم تأمین ارز مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی و نیز تامین با اولویت ارز برای تهیه واکسن کرونا، اظهار داشت: تلاش جدی دولت این است که داروهای مورد نیاز کشور همواره در دسترس مردم قرار داشته باشد و مدیریت بیماری کرونا و نیز تهیه واکسن کرونا به نحو مطلوب انجام شود.

در این جلسه که وزرای جهاد کشاورزی، صنعت معدن و تجارت رییس سازمان غذا و دارو، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور و دبیر ستاد تنظیم بازار نیز حضور داشتند، تأمین ارز مورد نیاز دارو و کالاهای اساسی برای سال ۱۴۰۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «واردات »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها