مخالف بازگشت ارز صادراتی نیستیم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مخالف بازگشت ارز صادراتی نیستیم

 • جمعه 21 دی 1397 13:51
 • شناسه 36663
مخالف بازگشت ارز صادراتی نیستیم

 نائب رئیس اتاق بازرگانی :­­ هیچ کس مخالفتی با بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، علاءالدین میرمحمد صادقی ­با اشاره به جلسه برگزار شده بین­ اعضای هیئت رئیسه ­­اتاق بازرگانی و تعدادی از صادرکنندگان با عبدالناصرهمتی رئیس کل بانک مرکزی ­و غلامرضا پناهی رئیس ­کل و معاون ارزی بانک مرکزی اظهار داشت: در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی تاکید داشت که باید تلاش شود ­ارز حاصل از صادرات حتما به کشور بازگردد و احدی هم مخالفتی با این مسئله نداشت.

وی افزود: همه اعضای اتاق و صادرکنندگان تاکید دارند که باید ارز حاصل از صادرات به ویژه در شرایطی که برخی قدرت ها علیه ایران متحد شده اند، به کشور بازگردد و دولت در مضیقه نباشد.

نائب رییس اتاق بازرگانی تصریح کرد: در این جلسه،​ اعضای اتاق نیز پیشنهاداتی داشتند که برای تسهیل امر صادرکنندگان و افرادی که نیاز به ارز دارند، اقداماتی انجام شود تا صادرکنندگان بتوانند به راحتی ارز خود را فروخته و پول آن در اختیارشان قرار بگیرد.

میرمحمدصادقی ادامه داد: رئیس ­­کل بانک مرکزی هم در این جلسه با حسن نیت گفت حتما اقداماتی در جهت تسهیل کار صادرکنندگان انجام می شود تا­ آنها بتوانند ارز خود را بازگردانده و به فروش برسانند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها