پرداخت ۳۷۳۷ میلیارد تومانی تخصیص‌های لغو شده پارسال | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

پرداخت ۳۷۳۷ میلیارد تومانی تخصیص‌های لغو شده پارسال

 • شنبه 24 فروردین 1398 19:15
 • شناسه 38159
پرداخت ۳۷۳۷ میلیارد تومانی تخصیص‌های لغو شده پارسال

رییس سازمان برنامه و بودجه در توییتی از پرداخت ۵۸۶ میلیارد تومان به آموزش و پرورش، ۱۹۷۷ میلیارد تومان به وزارت بهداشت و ۹۵۹ میلیارد تومان به دانشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، از مرکز اطلاع‌رسانی سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور  در توییتی از پرداخت ۵۸۶ میلیارد تومان به آموزش و پرورش، ۱۹۷۷ میلیارد تومان به وزارت بهداشت و ۹۵۹ میلیارد تومان به دانشگاه‌ها خبر داد.

براساس این گزارش، نوبخت نوشت: چون در آخرین روزهای سال ۹۷ مبالغ قطعی نفت فروخته شده به خرانه واریز نشده بود، مجبور شدیم برخی از تخصیص های بودجه ای صادر شده را لغو کنیم تا بتوانیم مقدار منابع موجود را با اولویت برای مواردی بپردازیم که باید تا پایان اسفند لزوما پرداخت می شد و بقیه در فروردین امسال پرداخت شود.

خوشبختانه توانستیم از موارد لغو شده، تخصیص های لازم برای پرداخت ۳۷۳۷ میلیارد تومان به آموزش و پرورش، بخش بهداشت، دانشگاه ها و سایر دستگاه های اجرایی را صادر و ابلاغ کنیم. هماهنگی های لازم هم برای پرداخت ۲۱۰۰ میلیارد تومان دیگر به دستگاه های ذیربط در هفته آتی نیز انجام شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها