کمک رسانی بازاریان تهران به سیل زدگان خوزستان و لرستان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کمک رسانی بازاریان تهران به سیل زدگان خوزستان و لرستان

 • چهارشنبه 28 فروردین 1398 09:07
 • شناسه 38225
کمک رسانی بازاریان تهران به سیل زدگان خوزستان و لرستان

بازاریان تهران به منظور یاری رسانی به سیل زدگان لرستان و خوزستان امروز کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را جمع آوری و به زودی به مناطق سیل زده ارسال می‌کنند

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا عبدالله اسفندیاری رئیس هیئت امنای بازار تهران در مراسم جمع آوري کمک برای استان‌های سیل زده افزود: حادثه سیل بسیار ناگوار و بخش اعظمی از کشور را دچار آسیب کرده است که این معضل با همت و کمک همه مردم ایران رفع خواهد شد.
وی گفت: مردم ما همچنان که نشان دادند در طول چهل سال همیشه در صحنه هستند و مسائل را رصد می‌کنند و امروز هم برای کمک رسانی حاضر هستند.
اسفندیاری ادامه داد: سابقه گذشته بازاریان که یک سوم جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند نشان می‌دهد که همیشه در این مواقع حضور پررنگ داشته و دارند.
رئیس هیئت امنای بازار افزود: بسیاری از مردم در مناطق سیل زده همه دارایی خود را از دست داده اند و امروز می‌طلبد که ما با وحدت به این افراد کمک کنیم.
وی با بیان اینکه کمک‌ها بصورت اجناس در حال جمع آوری و ارسال است ادامه داد: ما در صنف خرازان در حال برنامه ریزی برای ساخت ساختمان‌های ویران شده در مناطق سیل زده هستیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • شرکت تعاونی فارغ التحصیلان دماوند

  قدم اول

  شرکت تعاونی فارغ التحصیلان دماوند (1)

  ین شرکت در زمینه تولید گلهای بریده به ویژه رز هلندی و تولید گلاب با برند تلکمر از گل محمدی که در فضای باز اطراف گل خانه کاشته شده عرضه مینماید در سال 86 شروع کرده اند و هم اکنون به 6 هکتار رسانده اند و نیرو هایش به طور مستقیم حدود 10 نفر می باشد.

 • عسل البرز دماوند

  قدم اول

  عسل البرز دماوند (1)

  قای علی محمدی زنبور دار نمونه پرورش دهنده زنبور تولید کننده عسل و فراورده های چون کرم عسلی ژل رویال بره موم و لوازم و تجهیزات مربوط به زنبور داری تولید می نماید و فروشگاهی را در دماوند برای عرضه محصولات دایر کرده که حدود 15 نفر را مشغول کرده.

 • چالشهای صنعت سرمایش و گرمایش

  بارکد

  چالشهای صنعت سرمایش و گرمایش (449)

  لزوم توجه به کیفیت اجزاء لوازم سرمایشی

 • آنونس وقت کار

  وقت کار

  آنونس وقت کار (74)

  معرفی میهمان این برنامه در چهارشنبه 8 خرداد

 • تولید فیلترهای صنعتی

  بارکد

  تولید فیلترهای صنعتی (448)

  مهمانان حضوری : آقایان محمد مجید آل آقا مدیرعامل شرکت نانو پاک آریا و ایمان امینی رئیس هیأت مدیره شرکت نانو پاک آریا. مهمان تلفنی : آقای علی شفایی مدیرعامل شرکت فیلتر گستر آذر مشهد. در این برنامه چالش ها و مشکلات تولید فیلترهای صنعتی را بررسی کردیم.

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها