کمک رسانی بازاریان تهران به سیل زدگان خوزستان و لرستان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کمک رسانی بازاریان تهران به سیل زدگان خوزستان و لرستان

 • چهارشنبه 28 فروردین 1398 09:07
 • شناسه 38225
کمک رسانی بازاریان تهران به سیل زدگان خوزستان و لرستان

بازاریان تهران به منظور یاری رسانی به سیل زدگان لرستان و خوزستان امروز کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را جمع آوری و به زودی به مناطق سیل زده ارسال می‌کنند

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا عبدالله اسفندیاری رئیس هیئت امنای بازار تهران در مراسم جمع آوري کمک برای استان‌های سیل زده افزود: حادثه سیل بسیار ناگوار و بخش اعظمی از کشور را دچار آسیب کرده است که این معضل با همت و کمک همه مردم ایران رفع خواهد شد.
وی گفت: مردم ما همچنان که نشان دادند در طول چهل سال همیشه در صحنه هستند و مسائل را رصد می‌کنند و امروز هم برای کمک رسانی حاضر هستند.
اسفندیاری ادامه داد: سابقه گذشته بازاریان که یک سوم جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند نشان می‌دهد که همیشه در این مواقع حضور پررنگ داشته و دارند.
رئیس هیئت امنای بازار افزود: بسیاری از مردم در مناطق سیل زده همه دارایی خود را از دست داده اند و امروز می‌طلبد که ما با وحدت به این افراد کمک کنیم.
وی با بیان اینکه کمک‌ها بصورت اجناس در حال جمع آوری و ارسال است ادامه داد: ما در صنف خرازان در حال برنامه ریزی برای ساخت ساختمان‌های ویران شده در مناطق سیل زده هستیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نخ فرش ماشینی درخشان قم

  چرخ

  نخ فرش ماشینی درخشان قم (1)

  نخ فرش ماشینی درخشان قم شرکت ریسندگی نخ فرش درخشان یکی از خطوط تولید کارخانجات ریسندگی و بافندگی استان قم بوده که از سال 1373 راه اندازی شده و هم اکنون پس از گذشت سال ها از فعالیت متمرکز و تخصصی در زمینه تولید انواع نخ فرش ماشینی و به روز رسانــــــی ماشین آلات و تکنولوژی خط تولید با برخوداری از نیروهای کارآمد و متخصص در خدمت صنعت فرش ماشینی کشور می باشد.

 • واحد تولیدی تابلو فرش سلطانی

  تعادل

  واحد تولیدی تابلو فرش سلطانی (1)

  واحد تولیدی تابلو فرش سلطانی تبریز یکی از مهمترین مراکز بافت تابلو فرش در ایران و جهان است و تاثیر به سزایی در زمینه توسعه و گسترش سنت ها و هنرهای تزئینی و کاربردی به عهده دارد. قالی های بافت تبریز از تنوع و گوناگونی بسیاری برخوردار هستند. شیوه خاص بافت فرش در آذربایجان موجب گردیده تا گره ترکی روشی رایج در این صنعت گردد که بیانگر گیفیت و استحکام بالای فرش بافته شده باشد.

 • باشگاه و پرورش اسب تاجدینی

  صنایع بوشهر

  باشگاه و پرورش اسب تاجدینی (33)

  هدف از تاسیس اشتغال و پیشرفت در ورزش

 • بازارچه خاتون

  صنایع بوشهر

  بازارچه خاتون (32)

  هدف از تاسیس اشتغال زایی و حمایت از کارآفرینان و تولید کنندگان داخلی

 • صنایع غذایی

  تریبون کسب و کار

  صنایع غذایی (40)

  مشکلات کارگران و تولید کنندگان صنایع غذایی - کارخانه گلها (قسمت دوم).

خبر آگهی

 • خبر آگهی

  خبر اگهی

  خبر آگهی (654)

  خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها