1700 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی کرمانشاه پرداخت شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

1700 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی کرمانشاه پرداخت شد

  • شنبه 09 شهریور 1398 10:47
  • شناسه 39342
1700 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی کرمانشاه پرداخت شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: در سال گذشته بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به بنگاه‌های اقتصادی استان کرمانشاه پرداخت شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه  با اشاره به این که فضای کسب و کار نشان‌دهنده شرایط برای ورود سرمایه‌گذاران است اظهار داشت: یکی از اولویت‌های استان بهبود فضای کسب و کار است و استان در آغاز سال گذشته آخرین رتبه فضای کسب و کار را داشت و در پایان 97 به رتبه 23 رسید و 9 پله بهبود یافت.

وی با بیان این که فضای کسب و کار در بهار امسال چند پله افت داشت و این نشان‌دهنده وجود یک رقابت معنادار است عنوان کرد: بخشی از فرایندهای کاری به سمت الکترونیکی شدن حرکت می‌کند و به طور نمونه مالیات علی‌‌الرأس به سمت ساماندهی پیش می‌رود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با اشاره به تأمین مالی بنگاه‌ها به منظور بهبود فضای کسب و کار گفت: در سال گذشته حدود 1700 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به بنگاه‌ها تزریق شد.

حاتمی افزود: علاوه بر تمام مشوق‌ها از جمله معافیت‌های مالیاتی و تخفیف در زمین نحوه برخورد با سرمایه‌گذاران، تسریع در انجام کار آن‌ها و نهایت استفاده از انعطاف قانونی در جذب سرمایه‌گذار و بهبود فضای کسب و کار بسیار مؤثر است.

وی با اشاره به این که همه به‌ویژه کارکنان دولت فضای کار در استان را فراهم کنند بیان کرد: بهبود فضای کسب و کار تنها به عهده دولت نیست بلکه تمام افراد جامعه در این زمینه مؤثر هستند.

هدایت حاتمی با بیان این که استان کرمانشاه به دلیل ظرفیت‌های موجود مکان خوبی برای سرمایه‌گذاران است گفت: این استان با این ظرفیت‌ها شایسته چنین نرخ بالای بیکاری نیست و باید بیش از پیش تلاش هوشمندانه داشت.

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها