تقاضای یک میلیونی سهام عرضه اولیه نشانگر استقبال مردم به بورس است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تقاضای یک میلیونی سهام عرضه اولیه نشانگر استقبال مردم به بورس است

  • سه شنبه 29 بهمن 1398 21:52
  • شناسه 41561
تقاضای یک میلیونی سهام عرضه اولیه نشانگر استقبال مردم به بورس است

کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: طی ماه های گذشته حجم معاملات بورس افزایش قابل توجهی یافته و یکی از سهام عرضه اولیه بیش از یک میلیون تقاضای خرید داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا سیدعلی رئیس زاده با حضور در برنامه تحریریه اتاق اقتصاد به افزایش حضور مردم در بازار بورس اشاره کرد و گفت: طی ماه های گذشته شاهد توجه ویژه مردم به خرید سهام بورس به خصوص سهام عرضه اولیه بودیم، به گونه ای که یکی از عرضه های اولیه بیش از یک میلیون خریدار داشت.

وی افزود: حجم معاملات بورس و فرابورس نیز طی ماه های گذشته افزایش قابل توجهی یافته است که نشانگر اقبال مردم به بازار سرمایه است.

کارشناس بازار سرمایه به آموزش مفاهیم ابتدایی بورس پرداخت و ادامه داد: سازمان بورس اوراق بهادار به عنوان ناظر بر معاملات چهار بازار فرابورس، بورس کالا، بورس انرژی و بورس فعالیت دارد.

رئیس زاده نکات آموزشی خود را با بیان تفاوت بورس و فرابورس ادامه داد و گفت: در فرابورس سهام هایی وجود دارند که ریسک بالایی برای سرمایه گذاری دارند. اما شرکت های پذیرفته شده در بورس از ریسک کمتری برخوردار هستند.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های سیدعلی رئیس زاده را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها