درخواست توقف عرضه‌های اولیه در بورس به دلیل شیوع کرونا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

درخواست توقف عرضه‌های اولیه در بورس به دلیل شیوع کرونا

  • سه شنبه 06 اسفند 1398 09:58
  • شناسه 41688
درخواست توقف عرضه‌های اولیه در بورس به دلیل شیوع کرونا

دبیر کل کانون کارگزاران بورس به دلیل شیوع سریع کرونا خواستار تعطیل کردن تالارهای اختصاصی و توقف عرضه‌های اولیه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا دبیر کل کانون کارگزاران بورس به دلیل شیوع کرونا، در نامه‌ای به رییس سازمان بورس خواستار توقف فعالیت در خصوص اخذ کد معاملاتی برای مشتریان جدید و تعطیل کردن تالارهای اختصاصی به منظور عدم تجمع مشتریان شد.

در این نامه آمده است: اکنون ویروس کرونا در سطح کشور به سرعت در حال انتشار بوده و ریسک انتقال آن در تجمعات و مراکز عمومی به شدت بالا است. با توجه به استقبال مردم برای ورود به بازار سرمایه، ازدحام و تجمع مشتریان برای اخذ کد و خرید عرضه‌های اولیه در شعب سراسر کشور شرکت‌های کارگزاری را شاهد هستیم.

دبیر کل کانون کارگزاران بورس از رئیس سازمان بورس خواسته است «به منظور کمک به سلامت کارکنان شرکت‌های کارگزاری و مشتریان مراجعه کننده، خواهشمند است دستور فرمایید عرضه‌های اولیه که منجر به مراجعه فراوان مشتریان به دفاتر کارگزاران می‌گردد متوقف شود و علاوه بر آن در ضرورت ضرورت و به تشخیص هر یک از شرکت‌های کارگزاری در هر یک از شعب، دفاتر و نمایندگی های خود مجاز به توقف فعالیت در خصوص اخذ کد معاملاتی برای مشتریان جدید و تعطیل کردن تالارهای اختصاصی به منظور عدم تجمع مشتریان برای مدت معین و تا زمان رفع بحران فعلی بر اثر شیوع ویروس کرونا باشند».

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها