راهکارهای حرکت بورس در مسیر جهش تولید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

راهکارهای حرکت بورس در مسیر جهش تولید

  • سه شنبه 05 فروردین 1399 12:51
  • شناسه 42248
راهکارهای حرکت بورس در مسیر جهش تولید

یک کارشناس بورس در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا میزان سودآوری بورس در سال گذشته بررسی و راهکارهای رسیدن به جهش تولید را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  عقیلی کارشناس حوزه بورس با حضور در استودیوی شبکه ایران کالا ضمن برشمردن میزان سوددهی صنعت های مختلف در بازار بورس، راهکارهای حرکت بورس در مسیر جهش تولید را تشریح کرد.

عقیلی یکی از راهکارهای حرکت بورس در مسیر جهش تولید را پذیره نویسی شرکت های کوچک برشمرد و گفت: همانطور که عرضه های اولیه برای سرمایه گذاران جذاب است، ورود شرکت های کوچک به بورس و پذیره نویسی آنها نیز می تواند جذاب باشد.

وی ادامه داد: اگر شرکت های کوچک در فرابورس پذیرفته شوند، سرمایه خوبی را جذب خواهند کرد و همین نکته، موجب پویایی و تحرک فعالیت های آن شرکت ها می شود.

کارشناس حوزه بورس افزود: بازار پایه یکی از دغدغه های سهامداران در سال گذشته بود که اعمال قانون جدید از سوی فرابورس منجر به نگرانی سهامداران و خروج سرمایه از این بازار شد. در سال جدید مسئولان بورس باید با دقت و با برنامه ریزی بیشتری قوانین را وضع کنند تا سهامداران با اطمینان بیشتری فعالیت کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها