سهام چه شرکت هایی امروز بیشترین رشد را در بورس تجربه کردند؟ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سهام چه شرکت هایی امروز بیشترین رشد را در بورس تجربه کردند؟

  • دوشنبه 11 فروردین 1399 00:22
  • شناسه 42379
سهام چه شرکت هایی امروز بیشترین رشد را در بورس تجربه کردند؟

سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، رادیاتور ایران و بورس اوراق بهادار تهران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنعت روی زنگان، قند شیروان قوچان و بجنورد و دامداری تلیسه نمونه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۳هزار و ۱۳۲واحدی به کار خود پایان داد و تعداد ۸میلیارد و ۸۵۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۶۰۰۸میلیارد تومان در ۱۱۴۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، رادیاتور ایران و بورس اوراق بهادار تهران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های معدنی املاح ایران، ایرکا پارت صنعت و پالایش نفت تهران بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳۳۰۵میلیون ورقه به‌ارزش ۳۰۶۲میلیارد تومان در ۷۴۹هزار نوبت، آیفکس ۱۵۴واحد رشد کرد و در ارتفاع ۷۰۱۸واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشاورزی و دامپروری بینالود، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و معدنی کیمیای زنجان گستران بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های صنعت روی زنگان، قند شیروان قوچان و بجنورد و دامداری تلیسه نمونه بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها