آخرین وضعیت هواشناسی کشاورزی در پایان هفته/خبرهای جدید از بازارسرمایه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آخرین وضعیت هواشناسی کشاورزی در پایان هفته/خبرهای جدید از بازارسرمایه

  • پنجشنبه 01 خرداد 1399 00:26
  • شناسه 43479
آخرین وضعیت هواشناسی کشاورزی در پایان هفته/خبرهای جدید از بازارسرمایه

در این بخش از برنامه تحریریه اقتصادی شبکه ایران کالا، آخرین پیش بینی های هواشناسی و جدیدترین اخبار بازار سرمایه را مرور می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا مسعود حقیقت مدیرکل هواشناسی کشاورزی کشور  در گفت و گوی اینترنتی با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا به موضوع آخرین وضعیت هواشناسی کشاورزی پرداخت. 

مسعود حقیقت مدیرکل هواشناسی کشاورزی کشور گفت: رگبار باران و رعد و برق طی چند روز اخیر که در البرز و زاگرس وجود داشت به نظر می رسد از بعد از ظهر امروز از میزان وارد بارشها از استان‌های البرز به ویژه البرز مرکزی و شرقی کاسته می‌شود و شدت بارشها امروز همراه با تهیه برگ و برخی مناطق ها مانند نیمه غربی اصفهان و نیمه شمالی کرمان و همچنین جنوب یزد و شمال مشرق فارس است اما فردا در مناطقی از کرمان و قسمت‌هایی از استان سیستان و بلوچستان بارش های پراکنده را داریم و در برخی از نقاط استان سیستان و بلوچستان احتمال رگبار و رعد و برق وجود دارد.

در ادامه بهزادفر کارشناس بازار سرمایه در گفت و گوی اینترنتی با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا به موضوع آخرین وضعیت بازار سرمایه پرداخت. 

بهزادفر کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به این سوال که آیا شاخص بورس با شرایط فعلی کشور همخوانی دارد یا خیر گفت: برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بررسی کرد که قیمت حباب دارد یا خیر در حال حاضر در حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان  گردش معاملات داریم وقتی کالای وجود دارد که ۲۰ هزار میلیارد تومان گردش برایش وجود دارد قطعاً متوجه می‌شویم که عرضه و تقاضا درست هستند در علم اقتصاد از یک طرف و بررسی می‌کنیم که این موضوع چقدر می ارزد و از طرف دیگر بررسی می کنیم که مردم که استقبال از آن می کنند آیا اگر مردم می خرند تعداد بالا می‌خرند یا تعداد پایین در حال حاضر وضعیت اقتصاد کشور که درگیر کرونا و رکود اقتصادی است.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیرکل هواشناسی کشاورزی کشور و  بهزادفر کارشناس بازار سرمایه را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها