بیمه‌نامه‌های خودرو، الکترونیکی صادر می‌شوند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بیمه‌نامه‌های خودرو، الکترونیکی صادر می‌شوند

  • جمعه 07 آذر 1399 16:52
  • شناسه 47688
بیمه‌نامه‌های خودرو، الکترونیکی صادر می‌شوند

رئیس‌کل بیمه مرکزی گفت: صاحبان خودرو می‌توانند از طریق الکترونیکی بیمه‌نامه‌های خود را دریافت کنند و نمایندگی‌های بیمه نیز می‌توانند بدون حضور فیزیکی بیمه‌شدگان، بیمه‌نامه صادر کنند.

غلامرضا سلیمانی رئیس‌کل بیمه مرکزی  اظهار کرد: در شرایط اعمال محدودیت‌های کرونایی با توجه به حذف فیزیکی بیمه‌نامه‌ها؛ صاحبان خودرو می‌توانند از طریق الکترونیکی بیمه‌نامه‌های خود را دریافت کنند. نمایندگی‌های بیمه نیز می‌توانند بدون حضور فیزیکی بیمه‌شدگان؛ حتی در منزل از طریق نرم‌افزاری که به شرکت‌های بیمه متصل است بیمه‌نامه صادر کنند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس‌کل بیمه مرکزی افزود: حتی شعبات بیمه نیز با توجه به بخشنامه ستاد مقابله با کرونا به‌صورت یک‌سوم فعال هستند و اگر خسارتی اتفاق بیفتد شعبات وظیفه دارند خسارت را پرداخت کنند.

سلیمانی به روز ملی بیمه اشاره کرد و گفت: امسال همایش روز ملی بیمه در ۱۳ آذرماه با توجه به شرایط کرونا و وضعیت قرمز تهران به‌صورت وبینار و با حضور چند هزار نفر به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد: در همایش امسال موضوع بیمه، ریسک‌های نوظهور درباره کرونا و تغییرات اقلیمی مطرح و نتیجه آن موجب رشد صنعت بیمه شود تا علاقه‌مندان ریسک‌های خود را پوشش دهند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها